Життя

Як все встигати у декреті: 10 корисних порад молодій мамі

З появою на світ своєї дитини в раніше налагодженому розпорядку дня жінки може практично не залишитися часу на ведення домашнього господарства: увесь час займає малюк та все, що його оточує — дитячий одяг, аксесуари, іграшки. Вся увага зосереджена на догляді за немовлям, а на себе й кохану людину практично не лишається сил.

Проте тайм-менеджмент допоможе молодій матусі встигати у всіх її справах: приготуванні їжі, прасуванні, відпочинку та навіть знайдеться час для улюбленого хобі.

Про все це — у нашому корисному матеріалі.

Тайм-менеджмент для молодої мами в декреті

Ми підготували для вас 10 надзвичайно ефективних правил, як встигати все під час декретної відпустки:

  • Режим дня

Складіть зручний для вас розпорядок дня, який враховуватиме потреби вашого карапуза. Цей метод дозволяє заздалегідь планувати усі свої справи, а також мати вільний час на себе та свого чоловіка.

  • Дроблення справ

Оскільки маленькі діти потребують багато уваги від своєї матусі, вам навряд чи вдасться виконати всі намічені справи за раз. Спробуйте розтягнути їх на кілька етапів: наприклад, спочатку підмести, наступного дня полити квіти чи вимити підлогу.

  • Список продуктів

Заздалегідь складіть список продуктів, які знадобляться вам протягом тижня. Таким чином, ви зекономите власний час, який витрачали на щоденні походи у магазин.

  • Не відкладайте на потім

Не забирайте купу брудного посуду — його варто помити одразу після їжі.

  • Делегуйте обов’язки

Навряд чи ви встигнете самостійно вирішити всі справи. Делегуйте частину своїх обов’язків чоловікові.

  • Хронометраж

Підрахуйте, скільки часу вам потрібно для виконання тієї чи іншої справи та намагайтеся завжди дотримуватися цього часу.

  • Залучайте помічників

Поки бабуся чи дідусь розважатимуться з малюком, ви можете дозволити собі трохи відпочити. Також гарної допомогою для молодої мами стане сучасна побутова техніка: кухонний комбайн, радіоняня та інше.

  • Знаходьте час для друзів та хобі

Для того, щоб не перетворитися на домробітницю, вам потрібно й далі спілкуватися зі своїми подругами та займатися улюбленим хобі. Іншими словами — робити все те, що приносить вам задоволення.

  • Спрощуйте

Відкладіть вишукані та складні у виконанні страви на інший, більш зручний для цього час. Ваша головна задача у цей період — смачно та ситно нагодувати всю свою сім’ю.

  • Подбайте про комфорт малюка

Вам буде набагато легше знайти вільний час та виконати усі намічені справи, якщо ваша дитина почуватиметься комфортно та захищено. Забезпечити це відчуття допоможе якісний дитячий одяг, вироблений з трикотажу — натуральної тканини, яка немов створена для чутливої дитячу шкіри.

Великий асортимент товарів з якісного матеріалу, пошитих з використанням найкращих лекал ви знайдете в інтернет-магазині ТМ Демі. Це провідний виробник дитячого одягу, який сподобається навіть вибагливій матусі та забезпечить потрібний рівень комфорту її дитини. Спробуйте та переконайтеся — з DemiBaby ваш малюк завжди буде здоровим та щасливим!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України