Життя

Будьте собою, і у вашому житті з’являться правильні люди

«Найважче випробування – це бути собою у світі, де кожен намагається бути кимось іншим»

Будьте справжніми, мрійте. Будьте добрими і годину від годині впертими. Будьте шаленими – це робить вас унікальним. Будьте собою.

Завжди захищайте своє «я», нехай іншим воно і не подобається. Зберігайте свою сутність недоторканою, і правильні люди прийдуть у ваше життя в самий несподіваний момент.

«Найважче випробування – це бути собою у світі, де кожен намагається бути кимось іншим», – Едвард Эстлин Каммінгс.

Коли ви перестаєте бути собою і стаєте тим, кого у вас хочуть бачити оточуючі, то втрачаєте найпрекраснішу частину свого «я». Навіть гірше – ви відмовляєтеся від усього, що робить вас унікальним, щоб стати нібито «нормальними». Добрим і податливим простою людиною. Ви впускаєте у своє життя людей, яких треба було б тримати на відстані.

Крок за кроком ви підсвідомо робите своє життя сірим. У ньому більше немає яскравого світла, який би надихав або мотивував вас. Ось чому ви самі відповідальні за те, щоб підтримувати і оберігати свій внутрішній світ, світ, що робить вас неповторними. Ту саму річ, яка відповідає за вашу унікальність у світі, де все інше можна замінити чимось іншим.

Бути собою у світі, повному однодумців

Співзасновник Гарвардської школи переговорів Уїльям Юрі є одним з провідних світових експертів у галузі спілкування. В своїх роботах він описує психологічні процеси навчання того, як бути щасливим у складною і вимогливою до особистості соціального і професійного середовища.

У своїй книзі «Шлях до згоди» Юрі пояснює, що найбільшою проблемою, з якою стикаються люди в процесі спілкування, досягнення і встановлення осмислених відносин, є відсутність віри в себе. Відчуваючи себе невпевнено, ми починаємо ховатися під маскою і бронею. Але життя в страху лише притягує до себе невдачі.

Бути собою в суспільстві, старанно працюють над вихованням людей-однодумців, завдання не з простих. Школи навчають дітей думати однаково, а багато керівників воліють наймати слухняних працівників, які не будуть ставити під сумнів політику керівництва.

Непросто бути унікальним, коли все вказує нам на єдино можливий шлях і призначення. Так, це складно, але якщо зробити ставку на собі, то можна відкрити шлях до справжнього щастя.

Будьте собою, і до вас потягнуться люди особливі

Унікальні, вільні і непередбачувані особистості, як правило, дуже привабливі. І на ті є причина проста: вони кажуть собі «так», беручи собі такими, якими вони є. Вони кажуть собі «так», навіть якщо інші люди цього не сприймають.

«Особистісний ріст стає можливим в тій самий момент, коли ми починаємо приймати власні слабкості», – Жан Ваньє.

Як тільки ви зробите цей важливий, але складний крок, все зміниться. У вашому голосі почне звучати впевненість, ви більше не будете переживати про те, щоб сподобатися іншим людям, бо їх визнання вам більше не потрібно. Ви більше не одержимі бажанням бути прийняті за будь-яку ціну. Це нове психологічний та емоційний стан незабаром «притягне» до вас кращих друзів і, бути може, навіть вашу другу половинку. Тобто людей, які візьмуть вас такими, якими ви є, без краплі сумніву або облуди.

Перш, ніж ви зможете вплинути на інших людей, спочатку необхідно налагодити зв’язок зі своїм внутрішнім «я». Впевненість у собі відкриє перед вами всі двері.

  • Поверніться на своє місце. Цілком імовірно, що ви вже звикли ставити себе на місце інших людей. Але коли в останній раз ви замислювалися про власні потреби, емоції та реальному стані речей? Сьогодні відмінне годину знову почати робити це.
  • Розставте пріоритети. Говорите «ні» небажаним діям, словам і всього того, чого не хочете робити або не хочете думати. Замість цього скажіть безстрашне «так» себе справжнього, а також вчинкам і поведінці, які вважаєте правильними.
  • Живіть сьогоденням. Бути може, вам не подобається ваше минуле «я». Можливо, він дійсно вас дратує. Але це не має значення. Всі можливості існують «тут і зараз», тому творіть, міняйте і залишайте свій слід на всьому, що ви робите.

Навчіться захищати свою особистість і впевнено дозвольте їй випромінювати радість, магію і неповторність. Тільки так ви зможете відкрити у своє життя дверей для людей, промов і можливостей, які принесуть справжнє щастя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України