Новини

Як поступити в Донецький державний університет управління 

Донецький державний університет (Донецкий государственный университет управления)  – навчальний заклад з багатовіковою історією. Це один з найбільших університетів України, що кожного року випускає спеціалістів різних спеціальностей та забезпечує робочі місця кваліфікованими кадрами. З 2014 року в Донецький державний університет був вимушений припинити свою діяльність в м. Донецьк, оскільки місто знаходилось в окупації. Такого роду заклад не має аналогів, тому владні структури прийняли рішення про перенесення університету на безпечну відстань. Протягом усіх наступних років Донецький державний університет продовжив свою діяльність у м. Маріуполь, та відновив свою інфраструктуру як ВНЗ переселенець.

Інтеграція Донецького державного університету в громаду міста

Під час перенесення Донецького державного університету в м. Маріуполь, влада постаралась зберегти усі цінності університету, втримати кадри та надати ту якість вищої освіти, що була у Донецьку. Головною умовою відновлення інфраструктури закладу було не лише збереження існуючих досягнень, але й подальший розвиток в межах нового міста. Для реалізації цих цілей влада та місцеві ради зробили усе, щоб відкрити нові, сучасні корпуси, запровадити нові програми. Сьогодні активно відбувається реконструкція навчального корпусу №3 та навчального корпусу №1. Роботи мають завершитись до кінця 2022року та будівлі мають бути введені в експлуатацію.

Міжнародні проекти Донецького державного університету управління

Донецький університет, незважаючи на труднощі, завжди приймає участь у міжнародних проектах, що організовують різноманітні фонди. Це грантові програми розвитку, що мають на меті інтернаціоналізацію студентів, освітніх програм, модернізацію закладів освіти та удосконалення механізмів управління.

Серед основних проектів, в яких приймає участь Донецький університет є:

  • Підтримка визнання кваліфікацій університетів України;
  • Відродження переміщених університетів;
  • Відкритий освітній простір;
  • Програма мобільності з університетом Генуї;
  • Багато інших;

Завдяки таким освітнім програмам, університет Донецький державний університет управління  має змогу приймати участь в міжнародному розвитку освіти, безпосередньо спілкуватися, ділитися досвідом, набувати корисних навиків іноземних вузів, здійснювати обміни студентами. Міжнародні гранти у рамках таких проектів дозволяють залучити додаткові кошти для розвитку та вдосконалення навчального процесу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України