Як поступити в Донецький державний університет управління 

Донецький державний університет (Донецкий государственный университет управления)  – навчальний заклад з багатовіковою історією. Це один з найбільших університетів України, що кожного року випускає спеціалістів різних спеціальностей та забезпечує робочі місця кваліфікованими кадрами. З 2014 року в Донецький державний університет був вимушений припинити свою діяльність в м. Донецьк, оскільки місто знаходилось в окупації. Такого роду заклад не має аналогів, тому владні структури прийняли рішення про перенесення університету на безпечну відстань. Протягом усіх наступних років Донецький державний університет продовжив свою діяльність у м. Маріуполь, та відновив свою інфраструктуру як ВНЗ переселенець.

Інтеграція Донецького державного університету в громаду міста

Під час перенесення Донецького державного університету в м. Маріуполь, влада постаралась зберегти усі цінності університету, втримати кадри та надати ту якість вищої освіти, що була у Донецьку. Головною умовою відновлення інфраструктури закладу було не лише збереження існуючих досягнень, але й подальший розвиток в межах нового міста. Для реалізації цих цілей влада та місцеві ради зробили усе, щоб відкрити нові, сучасні корпуси, запровадити нові програми. Сьогодні активно відбувається реконструкція навчального корпусу №3 та навчального корпусу №1. Роботи мають завершитись до кінця 2022року та будівлі мають бути введені в експлуатацію.

Міжнародні проекти Донецького державного університету управління

Донецький університет, незважаючи на труднощі, завжди приймає участь у міжнародних проектах, що організовують різноманітні фонди. Це грантові програми розвитку, що мають на меті інтернаціоналізацію студентів, освітніх програм, модернізацію закладів освіти та удосконалення механізмів управління.

Серед основних проектів, в яких приймає участь Донецький університет є:

  • Підтримка визнання кваліфікацій університетів України;
  • Відродження переміщених університетів;
  • Відкритий освітній простір;
  • Програма мобільності з університетом Генуї;
  • Багато інших;

Завдяки таким освітнім програмам, університет Донецький державний університет управління  має змогу приймати участь в міжнародному розвитку освіти, безпосередньо спілкуватися, ділитися досвідом, набувати корисних навиків іноземних вузів, здійснювати обміни студентами. Міжнародні гранти у рамках таких проектів дозволяють залучити додаткові кошти для розвитку та вдосконалення навчального процесу.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh