Ситуація з COVID19 в країнах навколо Австрії Саміт ЄС

Brexit, захист клімату, Туреччина – перш за все саміт ЄС, який почався в четвер, повинен був потурбуватися багатьма великими проблемами союзу. Але одна тема, зокрема, визначила те, що сталося в перший день

Пандемія коронавіруса в даний час викликає величезну стурбованість у держав-членів. Дебати про коронавіруси зайняли в кінці-кінців більшу частину першого дня саміту ЄС. Глави держав і урядів ЄС обмінялися думками про ситуацію в своїх країнах.

Підводячи підсумки першого дня саміту ЄС, канцлер Себастьян Курц сказав, «дуже швидко стало очевидно», що ситуація «однакова у всіх європейських країнах». «Всі країни говорять про те, що досягли середини другої хвилі», – сказав Курц.

«Всі спостерігають одну й ту ж тенденцію», – сказав Курц. Також канцлер підкреслив, що всі хотіли б «запобігти повторну блокування». Але це може бути успішним тільки «в тому випадку, якщо країни, які зараз особливо порушені, також відреагують, а населення підтримає ці заходи».

У будь-якому випадку, сусідні з Австрією країни знаходяться в кризовому режимі

Найголовніше, що повсюдно росте число нових випадків зараження вірусом корони. Незважаючи на більш суворі заходи, це число продовжує зростати, наприклад, в Чеській Республіці. У середу, наприклад, там було зареєстровано 9 544 нових випадки захворювання. Відповідно, це був найвищий показник за день з початку пандемії.

Перед лицем зростаючого числа захворювань Словенія вводить часткову ізоляцію для більшої частини країни. З п’ятниці сім з дванадцяти регіонів з найбільшою кількістю інфекцій поміщені в карантин, а жителі можуть залишати свій регіон тільки у виняткових випадках. У регіонах ризику вводиться заборона на зібрання, а бари і ресторани закриваються. Крім того, також введено вимогу маски на відкритому повітрі. Очікується, що обмеження діятимуть протягом наступних двох тижнів.

У четвер в Італії зареєстрували 8 804 нових випадки зараження – більше, ніж будь-коли протягом 24 годин

Звичайно ж уряд в Римі вивчає можливість введення обмежень на місцевому рівні. Перш за все, цей захід може торкнутися провінцій Ломбардія і південо-італійського регіону Кампанія, де кількість інфекцій різко зросла.

Тим часом, в Німеччині ситуація також стає все більш критичною. Число нових інфекцій досягло максимуму в п’ятницю – 7 334 нових зараження протягом 24 годин. Як наслідок, напередодні ввечері після восьмигодинних переговорів федеральний уряд і уряд земель погодили нові обмеження. Крім того, канцлер Меркель і 16 прем’єр-міністрів вирішили обмежити контакти для всіх регіонів, в яких число нових випадків зараження перевищує 50 випадків на 100 000 жителів за один тиждень.

У цих країнах ЄС на сьогодні найбільше нових випадків:

Чехія: 411,0 (нових випадків інфікування на 100 000 жителів за останні 7 днів)
Бельгія: 378,2
Нідерланди. 271,8
Франція: 194,6
Великобританія: 163,6
Іспанія: 154,4
Словаччина: 139,4
Словенія: 135,6
Швейцарія: 128,0
Австрія: 87,4
Угорщина: 79,2
Швеція: 46,4
Німеччина: 39,9
Норвегія: 17,5

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh