Новини з Австрії

Ситуація з COVID19 в країнах навколо Австрії Саміт ЄС

Brexit, захист клімату, Туреччина – перш за все саміт ЄС, який почався в четвер, повинен був потурбуватися багатьма великими проблемами союзу. Але одна тема, зокрема, визначила те, що сталося в перший день

Пандемія коронавіруса в даний час викликає величезну стурбованість у держав-членів. Дебати про коронавіруси зайняли в кінці-кінців більшу частину першого дня саміту ЄС. Глави держав і урядів ЄС обмінялися думками про ситуацію в своїх країнах.

Підводячи підсумки першого дня саміту ЄС, канцлер Себастьян Курц сказав, «дуже швидко стало очевидно», що ситуація «однакова у всіх європейських країнах». «Всі країни говорять про те, що досягли середини другої хвилі», – сказав Курц.

«Всі спостерігають одну й ту ж тенденцію», – сказав Курц. Також канцлер підкреслив, що всі хотіли б «запобігти повторну блокування». Але це може бути успішним тільки «в тому випадку, якщо країни, які зараз особливо порушені, також відреагують, а населення підтримає ці заходи».

У будь-якому випадку, сусідні з Австрією країни знаходяться в кризовому режимі

Найголовніше, що повсюдно росте число нових випадків зараження вірусом корони. Незважаючи на більш суворі заходи, це число продовжує зростати, наприклад, в Чеській Республіці. У середу, наприклад, там було зареєстровано 9 544 нових випадки захворювання. Відповідно, це був найвищий показник за день з початку пандемії.

Перед лицем зростаючого числа захворювань Словенія вводить часткову ізоляцію для більшої частини країни. З п’ятниці сім з дванадцяти регіонів з найбільшою кількістю інфекцій поміщені в карантин, а жителі можуть залишати свій регіон тільки у виняткових випадках. У регіонах ризику вводиться заборона на зібрання, а бари і ресторани закриваються. Крім того, також введено вимогу маски на відкритому повітрі. Очікується, що обмеження діятимуть протягом наступних двох тижнів.

У четвер в Італії зареєстрували 8 804 нових випадки зараження – більше, ніж будь-коли протягом 24 годин

Звичайно ж уряд в Римі вивчає можливість введення обмежень на місцевому рівні. Перш за все, цей захід може торкнутися провінцій Ломбардія і південо-італійського регіону Кампанія, де кількість інфекцій різко зросла.

Тим часом, в Німеччині ситуація також стає все більш критичною. Число нових інфекцій досягло максимуму в п’ятницю – 7 334 нових зараження протягом 24 годин. Як наслідок, напередодні ввечері після восьмигодинних переговорів федеральний уряд і уряд земель погодили нові обмеження. Крім того, канцлер Меркель і 16 прем’єр-міністрів вирішили обмежити контакти для всіх регіонів, в яких число нових випадків зараження перевищує 50 випадків на 100 000 жителів за один тиждень.

У цих країнах ЄС на сьогодні найбільше нових випадків:

Чехія: 411,0 (нових випадків інфікування на 100 000 жителів за останні 7 днів)
Бельгія: 378,2
Нідерланди. 271,8
Франція: 194,6
Великобританія: 163,6
Іспанія: 154,4
Словаччина: 139,4
Словенія: 135,6
Швейцарія: 128,0
Австрія: 87,4
Угорщина: 79,2
Швеція: 46,4
Німеччина: 39,9
Норвегія: 17,5

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України