Новини з Австрії

У Відні жорстоко вбили ювеліра

 В середу вдень 74-річний чоловік зі смертельними ранами було виявлено в своєму ювелірному магазині. Повідомляється, що труп в магазині на Ландштрасе Хауптштрасе виявив перехожий.

В даний час поліція підозрює насильницький характер злочину.

Звичайний перехожий, який звернув увагу на вітрину магазину, виявив мертве тіло чоловіка біля входу в магазин і не забарився повідомити про це в поліцію. На момент виявлення потерпілий ювелір був живий, але через короткий час помер. Приїхала «швидка допомога» не встигла йому допомогти.

За даними поліції, чоловік, імовірно, став жертвою тяжкого злочину. Спочатку ЗМІ повідомили, що він власник бізнесу, але поліція це поки не підтвердила.

Також до цих пір не ясно, чи було вбивство спланованим або спонтанним.

Державне управління кримінальної поліції Відня початок розслідування. Перш за все, були зафіксовані докази і допитані передбачувані свідки. На жаль, деталі злочину не з’ясовані.

«Нам відомо тільки те, що це 74-річний чоловік», – сказав офіційний представник поліції Марко Яммер.

Жорстокість злочину наводить слідчих на думку про розправу або помсту. Поліція повідомила про колото-різані поранення. Безперечним є те, що жертва отримала серйозні травми голови і верхньої частини тіла. Результат розтину очікується в четвер і повинен прояснити всі ці питання.

За словами інших очевидців, в період часу, який співпав з нападом, з ювелірного магазину виходили двоє або троє злочинців. Незважаючи на почату негайно велику поліцейську операцію, пошуки злочинців, поки, не увінчалися успіхом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України