Авторські статті

Нусс: якщо Зеленський не зрозуміє, що той «світ», який він просуває, це насправді капітуляція, то його каденція закінчиться передчасно

Глава Офісу президента Андрій Єрмак в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» заявив, що війна на Донбасі буде закінчена до кінця президентської каденції Володимира Зеленського. Як інформує наш сайт, про це на своїй сторінці в Facebook пише політичний аналітик Павло Нусс.

Він зазначає, тут потрібно розуміти, що, по-перше, війну закінчити можна було ще й умовно в минулому, а також в доступному для огляду майбутньому. Потрібно було просто зрадити армію, народ, державність, просто капітулювати перед Кремлем, що послідовно і робить канцелярія Єрмака. Лише завдяки патріотично налаштованим, але діючим співробітникам національних спецслужб, бойовим генералам, пасіонарної частини українського суспільства і фракції «ЄС» в парламенті на чолі з Порошенком проукраїнської частини громадськості досі вдавалося нівелювати сепаратні домовленості Єрмака-Зеленського і здачі національних інтересів України. Зрада, яке вони намагаються завуалювати під таким теплим і красивим словом, як «світ».

Павло Нусс зазначає, для ефективного завершення процесу відновлення українського суверенітету на сході України і в Криму, а простіше кажучи, для відновлення продовженого світу після перемоги над Путіним необхідна постійна координації дій Заходу і Києва, мобілізації наших партнерів, необхідна впевнено проукраїнська влада, якому був президент Порошенко, і сильна, мотивована армія, яку зараз всіляко намагається принизити Зеленський і його оточення. Але у нас немає зараз ні проукраїнської влади, ні координації зі трансконтинентальної коаліцією, а тому той «світ», який знову обіцяють Єрмак і Зеленський має назву – капітуляція. І, якщо Зеленський це не зрозуміє в самий найближчий час, його президентська каденція, про яку говорить Єрмак, закінчиться достроково.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України