Нусс: якщо Зеленський не зрозуміє, що той «світ», який він просуває, це насправді капітуляція, то його каденція закінчиться передчасно

Глава Офісу президента Андрій Єрмак в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» заявив, що війна на Донбасі буде закінчена до кінця президентської каденції Володимира Зеленського. Як інформує наш сайт, про це на своїй сторінці в Facebook пише політичний аналітик Павло Нусс.

Він зазначає, тут потрібно розуміти, що, по-перше, війну закінчити можна було ще й умовно в минулому, а також в доступному для огляду майбутньому. Потрібно було просто зрадити армію, народ, державність, просто капітулювати перед Кремлем, що послідовно і робить канцелярія Єрмака. Лише завдяки патріотично налаштованим, але діючим співробітникам національних спецслужб, бойовим генералам, пасіонарної частини українського суспільства і фракції «ЄС» в парламенті на чолі з Порошенком проукраїнської частини громадськості досі вдавалося нівелювати сепаратні домовленості Єрмака-Зеленського і здачі національних інтересів України. Зрада, яке вони намагаються завуалювати під таким теплим і красивим словом, як «світ».

Павло Нусс зазначає, для ефективного завершення процесу відновлення українського суверенітету на сході України і в Криму, а простіше кажучи, для відновлення продовженого світу після перемоги над Путіним необхідна постійна координації дій Заходу і Києва, мобілізації наших партнерів, необхідна впевнено проукраїнська влада, якому був президент Порошенко, і сильна, мотивована армія, яку зараз всіляко намагається принизити Зеленський і його оточення. Але у нас немає зараз ні проукраїнської влади, ні координації зі трансконтинентальної коаліцією, а тому той «світ», який знову обіцяють Єрмак і Зеленський має назву – капітуляція. І, якщо Зеленський це не зрозуміє в самий найближчий час, його президентська каденція, про яку говорить Єрмак, закінчиться достроково.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh