Політика

У Зеленського різко відреагували на приїзд Путіна в Крим

Протиправність запуску залізничного сполучення між Росією і тимчасово окупованих Кримом зазначає представництво президента України Володимира Зеленського, а також засуджує черговий неузгоджений з Україною візит російського президента Володимира Путіна 23 грудня 2019 року на півострів.

Про це йдеться на сторінці представництва президента в АРК у Фейсбук.

При цьому представництво підкреслює, що будь-в’їзд/виїзд на тимчасово окупований Крим відбуватися тільки за погодженням з українською стороною і через КПВВ на адміністративному кордоні.

Додатково до цього, в уряді заявляють, що засуджують черговий неузгоджений з Україною візит Путіна 23 грудня на тимчасово окуповану РФ територію України — в Автономну Республіку Крим і р. Севастополь.

«Такі дії РФ є грубим порушення російською стороною державного суверенітету і територіальної цілісності України, зневагою Кремлем загальновизнаних принципів і норм міжнародного права», — йдеться в повідомленні.

В уряді також підкреслюють, що ніякі дії Росії щодо Криму не змінять закріплений в Конституції України і міжнародно-визнаний статус Автономної Республіки Крим і р. Севастополь як є ємних частин території України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України