Техно

КБ «Південне» завершило збирання супутника «Січ-2-1». Фото

В цьому році КБ «Південне» завершило збирання льотного зразка космічного апарата дистанційного зондування Землі «Січ-2-1». Вже розпочаті його випробування.

Про це повідомляє прес-служба КБ.

Також в КБ продовжують збирати льотний зразок космічного апарату наукового призначення «Мікросат-М». В 2020 році заплановано завершення збирання та початок його випробування.

Реалізація проектів супутникових платформ наукового і прикладного призначення CubeSat і YuzhSat-1 знаходиться на етапі виготовлення і відпрацювання комплектуючих.

У 2019 році виготовлено і випробувано дослідну конструкцію двигунної установки та габаритно-динамічний макет супутника GS-1 формату CubeSat. Вже проведені функціональні випробування транспортно-пускового контейнера. Також проведено перший етап вогневих випробувань дослідної двигунної установки малої тяги на «зеленому» монопаливі. Завершити збирання льотних моделей цих космічних апаратів заплановано в 2020 році.

В наступному році КБ «Південне» планує виготовити габаритно-динамічний макет космічного апарата «Січ-2М» для оптико-електронного спостереження Землі високого розрізнення, який забезпечить Україну власними високоякісними цифровими знімками заданих ділянок земної поверхні у панхроматичному, багатоспектральному й інфрачервоному діапазонах.

Супутник «Січ-2-1» розробляється у рамках Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України і призначений для одержання цифрових зображень поверхні Землі у видимому й ближньому інфрачервоному діапазонах довжин електромагнітних хвиль, а також для моніторінгу параметрів магнітосфери Землі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України