Політика

Зеленський вирішив натиснути на АЗС: «знизити ціну на табло»

Президент Володимир Зеленський закликав найбільші мережі автозаправних станцій більш активно знижувати ціни на бензин і дизпаливо.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

В ході наради з представниками ринку президент обговоривши питання зниження цін на паливо на українських АЗС та детінізації ринку.

«Ми звертаємося до вас з пропозицією більш активно відреагувати на зміцнення курсу і відповідно зменшити ціну на бензин. Не надати знижки, а [знизити ціну на табло», – сказав Зеленський.

У свою чергу заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Сергій Ніколайчук у ході наради зазначив, що останнім часом ціни на бензин і дизельне паливо почали знижуватися.

Також спостерігається тенденція зміцнення курсу гривні, тому паливо буде продовжувати дешевшати.

У свою чергу АЗС повинні більш суттєво зменшувати ціни на паливо, але замість цього вони нарощують виплати за бонусними програмами.

Заступник керівника Офісу президента Юлія Ковалів зазначила, що реальна ціна на пальне відчутно відрізняється від ціни, яку встановлюють компанії у відповідності з програмами лояльності.

У свою чергу представники компаній — учасниць паливного ринку відзначили проблему нелегальних АЗС. За їх даними, майже 25% автозаправних станцій працюють поза законом. Також діють нелегальні нафтопереробні заводи.

У відповідь Зеленський пообіцяв активно боротися з нелегальним ринком і вже на початку року провести з правоохоронними органами нараду на цю тему.

Як зазначається, учасники наради домовилися знову зустрітися в січні і обговорити проблему боротьби з нелегальними АЗС.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України