Авторські статті

«У Зеленського любов до Італії»: Береза пояснив, чому Зеленський раптом вирішив послати українських лікарів в епіцентр коронавіруса

Сьогодні стало відомо про те, що президент Зеленський прийняв рішення послати в Італію українських лікарів, щоб допомогти італійцям боротися до коронавірусом і набратися досвіду, як протистояти пандемії. Важливо розуміти, що президент посилає лікарів в Італії при тому, що в Україні катастрофічно не вистачає медпрацівників. Це красивий жест і безрозсудний одночасно, тому що Італії ти не допоможеш, але показуєш, що піар для тебе означає більше, ніж порятунок кількох життів твоїх співгромадян. Про це у своєму блозі пише блогер, нардеп 8-го скликання ВР Борислав Береза.

Він підкреслює, інфекціоністів та пульманологів у нас катастрофічно не вистачає, як і засобів захисту, але можна прикритися красивими словами про перейняття досвіду. Цікаво відзначити, екс-міністра охорони здоров’я Скалецку Зеленський вже в ім’я піару в карантин у Нових Санжарах відправляв. Всі пам ” ятають, що ця піар-акція обійшлася нам в провал у підготовці до епідемії коронавіруса? І знову піар. Цікаво, а VIP-палати в Італії є? Тому що у нас вони не скасовані, хоча Зеленський грізним голосом заявивши, що політики повинні перебувати у рівних умовах зі звичайними громадянами.

Борислав Береза зазначає, насправді ця любов Зеленського до Італії з’ясовна. Все ж вілла у Зеленського знаходиться саме на узбережжі італійського курорту Форте-дей-Мармі. І відкриття ломбардів, куди можуть понести свої останні цінності українці, коли не буде роботи під час карантину, теж лягає в теорію про пристрасті Зеленського до такого далекого Апеннінскому півострові. Так назва Ломбард, закладу, де можна взяти позику під заставу, походить від назви області в Північній Італії – Ломбардії, звідки в Середні століття вийшли багато лихварів. Так що залишилося тільки відкрити філію Коза Ностри в Києві і можна створити собі славу справжнього цінителя Італії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України