Політолог: своєю критикою Тимошенко знову наворожила своє бездумне прем’єрство

Багато хто вже відзначили, що лідер партії «ВО «Батьківщина» Юлія Володимирівна ніяк не заспокоїться. Мало було їй виступів у парламенті та виступати проти закону про банки, і проти закону про обіг земель сільськогосподарського призначення, вона ще й до Савіка Шустера на ТРК «Україна» пішла з аналогічною програмою, доводить свою правоту. Про це у своєму блозі пише політолог і блогер Володимир Горбач.

Політолог зазначає, Юлія Тимошенко – це хрестоматійний приклад політичної непослідовності і такий же безпринципності. Це, якщо м’яко сказати. Юлія Тимошенко в опозиції – це щось одне, а Юлія Тимошенко в уряді – це щось зовсім інше. І це зовсім не важливо, що прийнятий 31 березня 2020 року закон на порядок «кращий» за узгоджений екс-прем’єром Тимошенко з МВФ законопроект 2008 року. Закон 2008-го року краще, якщо виходити з критичної риторики самої ж Тимошенко.

Політолог наголошує, розрахунок тут простий – критикуй без обліку своєї діяльності, бо про тебе вже ніхто не пам’ятає. Ось тільки парадокс Тимошенко полягає в тому, що її критика нагадує нам її. Тому, чим більше ми чуємо критики від Тимошенко, тим більше ми згадуємо її бездумне прем’єрство.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh