Авторські статті

Політолог: своєю критикою Тимошенко знову наворожила своє бездумне прем’єрство

Багато хто вже відзначили, що лідер партії «ВО «Батьківщина» Юлія Володимирівна ніяк не заспокоїться. Мало було їй виступів у парламенті та виступати проти закону про банки, і проти закону про обіг земель сільськогосподарського призначення, вона ще й до Савіка Шустера на ТРК «Україна» пішла з аналогічною програмою, доводить свою правоту. Про це у своєму блозі пише політолог і блогер Володимир Горбач.

Політолог зазначає, Юлія Тимошенко – це хрестоматійний приклад політичної непослідовності і такий же безпринципності. Це, якщо м’яко сказати. Юлія Тимошенко в опозиції – це щось одне, а Юлія Тимошенко в уряді – це щось зовсім інше. І це зовсім не важливо, що прийнятий 31 березня 2020 року закон на порядок «кращий» за узгоджений екс-прем’єром Тимошенко з МВФ законопроект 2008 року. Закон 2008-го року краще, якщо виходити з критичної риторики самої ж Тимошенко.

Політолог наголошує, розрахунок тут простий – критикуй без обліку своєї діяльності, бо про тебе вже ніхто не пам’ятає. Ось тільки парадокс Тимошенко полягає в тому, що її критика нагадує нам її. Тому, чим більше ми чуємо критики від Тимошенко, тим більше ми згадуємо її бездумне прем’єрство.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України