Право

На Київщині поліцейські затримали наркодилера, який збував товар через канал-месенджер за «власною системою знижок»

Наркозбувача затримали працівники Управління протидії наркозлочинності поліції Київщини у порядку ст. 208 КПК України час проведення оперативної закупівлі. Також поліцейські встановили канал надходження наркотичних речовин.

У 22-річного затриманого киянина поліцейські при поверхневому огляді виявили та вилучили розфасовані для продажу пакетики з наркозіллям.
На Київщині поліцейські затримали наркодилера, який збував товар через канал-месенджер за «власною системою знижок» Молодик, добре обізнаний з новітніми технологіями та можливостями сучасних гаджетів, скерував свої знання у протизаконному напрямку. Для залучення широкого кола клієнтів у чаті месенджера він придумав «унікальну пропозицію» у зв’язку з карантинними заходами: хто купує п’ять пакунків – отримує довічну знижку.

На Київщині поліцейські затримали наркодилера, який збував товар через канал-месенджер за «власною системою знижок»

Зловмисник активно розповсюджував канабіс та амфетамін своїм одноліткам методом «закладок». Гроші ж «покупці» переказували на банківські картки через різні платіжні системи.

На Київщині поліцейські затримали наркодилера, який збував товар через канал-месенджер за «власною системою знижок» Вилучені у якості речових доказів наркотичні речовини направлені на проведення відповідних експертиз.

На Київщині поліцейські затримали наркодилера, який збував товар через канал-месенджер за «власною системою знижок» За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. За збут наркотиків поліція оголосила про підозру затриманому молодику. Триває слідство.

 

Відділ комунікації поліції Київської області

Поліція України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України