Духовне

У Зарваниці відбулася літня педагогічна школа для керівників навчальних закладів

«Кожна людина приходить у світ з певною місією. І від нас залежить її виконання. Ми – різні та, незважаючи на це, маємо залишатися людьми», – під такими гаслами відбулася літня педагогічна школа для керівників навчальних закладів Теребовлянського району, яка працювала з 19 липня по 21 липня у Марійському духовному центрі Зарваниці.

Під час роботи проведено сім зустрічей із представниками духовенства, які навчали співпраці церкви, школи і родини. Ніхто не залишився байдужим, слухаючи повчальне слово Єпископа Теодора (Мартинюка), отця Володимира Демчука, отця Петра Пастуха, отця Миколи Медюха та о. Михайла Пастуха.

Анна Зварич, заступник начальника обласного управління освіти і науки, поділилася досвідом про організаційну культуру і управління цінностями школи, як засадничими чинниками підвищення якості освіти. Адже, за її словами, «навчальні заклади є осередками формування української християнської ідентичності».

Слухачі літньої педагогічної школи відвідали Божественні Літургії, молились за долю України та українців, за рідних.

21 липня у роботі школи взяли участь Ю. Ништа, голова Теребовлянської районної адміністрації, І. Смільський, голова районної ради. Спільно помолилися за загиблих воїнів АТО та Героїв Небесної сотні біля каплички св. Юрія Переможця.

Завершилась робота літньої педагогічної школи подячним Молебнем і благословенням мощами святих. Керівники загальноосвітніх навчальних закладів та начальник районного відділу освіти Й. Кацан висловили щиру вдячність отцю Володимиру Фірману, екс-адміністратору МДЦ Зарваниця та заступнику начальника обласного управління освіти і науки Тернопільської ОДА Г.В. Зварич за сприяння і допомогу у проведенні Літньої педагогічної школи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.