Вчені назвали ідеальну кількість робочих годин в тиждень

Науковці з Австралії і Японії провели чергове дослідження. В ході якого вдалося визначити, що для найкращого функціонування головного мозку слід працювати не більше 30 годин в тиждень.

Для підтвердження даної гіпотези було задіяно 3000 тисяч чоловіків і 3500 жінок. Учасникам експерименту надали ряд тестів, спрямованих на сприйняття інформаційного потоку. Виходячи з результатів, люди, які в 40 років працюють довше 30 годин у тиждень, впоралися з тестовими завданнями гірше, ніж добровольці з коротким робочим днем.

Внаслідок великої кількості роботи у людей спостерігалася підвищена втома. Крім цього, при 50-60 робочих годинах на тиждень робота мозку виявилася гіршою, ніж у безробітних. Експерти відзначили, що для підвищення мозкової діяльності слід запровадити неповний робочий день. Для представниць прекрасної половини відповідна кількість робочих годин варіюється від 22 до 27, а для чоловіків – від 25 до 30. Звернемо увагу, результати, частіше за все, стосуються працівників старше 40 років.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh