Фотографія мусульманок, які миють ноги у питному фонтані в Карлових Варах обурила чеські соцмережі

У чеських соцмережах розгорілися пристрасті навколо фотографії, зробленої жителем Карлових Вар. На знімку зображені дві мусульманки, які миють ноги в одному з питних фонтанів знаменитого термального джерела Vřídlo. На вході в павільйон є піктограми, які ясно говорять про неприпустимість такої дії.

Коментатори розділилися на два табори. Одні критикували за іноземок «огидний вчинок», інші звинуватили автора публікації в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. Під постом знайшлося місце і для расистських висловлювань. У підсумку автору довелося прибрати фотографію загального доступу.

У свою чергу прес-секретар мерії міста Ян Копала заявивши, що дії мусульманок однозначно є адміністративним правопорушенням. Ось тільки оштрафувати людей в таких, зовсім не окремих випадках досить важко.

Нагадуємо, що в  центрі Праги 2, 3 і 4 серпня пройде триденний фестиваль джазу. Програма

«Тут мова йде про статтю «суспільно непристойну поведінку». Але щоб діяння було визнане публічним, потерпілих повинне бути як мінімум двоє. Їм необхідно дати показання і розписатися в протоколі. Багатьом просто не хочеться витрачати на це час. Самі ж поліцейські за законом у даному випадку не можуть виступати постраждалою стороною», – пояснив він.

Користувачів соцмереж пояснення не влаштувало. За їх словами, тільки в даній гілці близько 7 тис. осіб обурилися, і вони цілком можуть вважатися потерпілими. Одна з учасниць дискусії зазначила, що їй не важлива національність або релігійна приналежність порушників – обурює саме безкультур’я. З таким же азартом під час недавнього Карловарського кінофестивалю в джерелах купалися і п’яні чеські знаменитості.

Серед запропонованих варіантів вирішення проблеми прозвучала ідея побудувати басейн, в який би стікалася невикористана вода з питних джерел. В ньому будь-хто миг б і скупатися, або намочити ноги.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh