Українці в Чехії

Фотографія мусульманок, які миють ноги у питному фонтані в Карлових Варах обурила чеські соцмережі

У чеських соцмережах розгорілися пристрасті навколо фотографії, зробленої жителем Карлових Вар. На знімку зображені дві мусульманки, які миють ноги в одному з питних фонтанів знаменитого термального джерела Vřídlo. На вході в павільйон є піктограми, які ясно говорять про неприпустимість такої дії.

Коментатори розділилися на два табори. Одні критикували за іноземок «огидний вчинок», інші звинуватили автора публікації в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. Під постом знайшлося місце і для расистських висловлювань. У підсумку автору довелося прибрати фотографію загального доступу.

У свою чергу прес-секретар мерії міста Ян Копала заявивши, що дії мусульманок однозначно є адміністративним правопорушенням. Ось тільки оштрафувати людей в таких, зовсім не окремих випадках досить важко.

Нагадуємо, що в  центрі Праги 2, 3 і 4 серпня пройде триденний фестиваль джазу. Програма

«Тут мова йде про статтю «суспільно непристойну поведінку». Але щоб діяння було визнане публічним, потерпілих повинне бути як мінімум двоє. Їм необхідно дати показання і розписатися в протоколі. Багатьом просто не хочеться витрачати на це час. Самі ж поліцейські за законом у даному випадку не можуть виступати постраждалою стороною», – пояснив він.

Користувачів соцмереж пояснення не влаштувало. За їх словами, тільки в даній гілці близько 7 тис. осіб обурилися, і вони цілком можуть вважатися потерпілими. Одна з учасниць дискусії зазначила, що їй не важлива національність або релігійна приналежність порушників – обурює саме безкультур’я. З таким же азартом під час недавнього Карловарського кінофестивалю в джерелах купалися і п’яні чеські знаменитості.

Серед запропонованих варіантів вирішення проблеми прозвучала ідея побудувати басейн, в який би стікалася невикористана вода з питних джерел. В ньому будь-хто миг б і скупатися, або намочити ноги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

fourteen + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.