Авторські статтіНовини

У Великобританії створили новий вид риби

Учені з Великобританії змогли створити абсолютно новий вид риб, який суттєво став сильнішим за своїх родичів. За основу були взяті карпи-примари, яких помітно модифікували.

Зниження видових різновидів риб є досить нагальним питанням, яке потребує негайного втручання. Саме тому експерти з наукових установ зібралися разом для створення універсального рішення. Завдяки тісній співпраці їм вдалося значно посилити карпа-примару, який став більш спритним і сильним, ніж інші представники. Даний вид вже побував у закритих водоймах і показав вражаючі результати адаптації до навколишнього середовища. Зокрема, він більше не боїться сильних морозів і цілком може жити, харчуватися і розмножуватися навіть у холодній воді. У свою чергу така риба стала більш привабливою для рибалок, які охрестили його як «риба-майбутнього». Вони також відзначили його силу, так як зловити навіть невеликого представника виявилося набагато складніше, ніж передбачалося спочатку. Це ще більше підвищило інтерес з риболовлі у жителів Великобританії.

Примітно, що це не перші випадки, коли експерти намагаються привнести нові технології для збереження видів. Одним з найбільш великих вкладень можна назвати $1 млн від корпорації Google. Розробники отримали ці кошти для створення приладу, здатного аналізувати вид риби прямо під товщею льоду або води. Таким чином можна відразу ж отримати чіткі дані про їх популяцію, тим самим запобігти вимиранню.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України