Техно

Як вибрати пластикові вікна

вибираємо пластикові вікна
вибираємо пластикові вікна

Сучасні пластикові вікна відмінно зберігають тепло і захищають від шуму. Як вибрати якісні та надійні пластикові вікна з безлічі пропозицій на ринку?

Ринок пластикових вікон повний досить цікавими пропозиціями і нововведеннями. З’являються вдосконалені технології їх виробництва, установки і можливостей експлуатації. Це і стає однією з головних причин виникнення труднощів у процесі вибору вікон, адже споживачі хочуть зробити правильний вибір. Найбільш розрекламованими варіантами вважаються вікна зарубіжних виробників, ніж вітчизняних, так як не кожна людина вірить в якість товарів «рідного» виробництва. Тому варто придбати металопластикові вікна львів вітчизняного виробника.  Придбавши вікна вітчизняного виробництва у Львові ви зробите своюоселю затишною та зекономите частину коштів.

Варто відзначити той факт, що пластикові вікна продаються, більшою мірою, з комплектуючими елементами. До них відносяться конструкції профілів та склопакетів, відмінність яких полягає в дизайні, вартості та характеристики. Ну і як же серед такої величезної кількості, начебто, хороших пропозицій вибрати найкращі пластикові вікна?

Як правильно вибрати вікна ПВХ?

Для таких цілей було визначено кілька критеріїв, які допоможуть кожному вибрати тільки найкраще з усього запропонованого на ринку. З їх допомогою легко вибрати пластикові вікна, які задовольнять бажання навіть примхливого покупця.

Досвід компанії

Необхідно звернути увагу на термін перебування компанії-виробника на ринку. Вона повинна мати щонайменше трирічний досвід успішної роботи з клієнтами і мати позитивні відгуки про товар.

Варто пам’ятати, що на самі пластикові вікна надається гарантія на п’ять років. До того ж, компанія повинна надавати послуги монтажних робіт, ремонту та заміни склопакетів.

Сертифікати якості пластикових вікон

Не менш важливим вважається і наявність сертифікатів, які гарантують якість. Для Росії – це стандарт ГОСТ Р, а на міжнародному ринку – сертифікат ISO9001. Більше того, потрібно впевнитися у відповідності санітарним та епідеміологічним вимогам, нормам пожежної безпеки.

Можна вважати, що вищеперелічені моменти і є основними критеріями для вибору, але необхідно пам’ятати і про особливості клімату, властивих тому чи іншому регіоні; про характеристики житлового приміщення, про вимоги з вашої сторони як клієнта. Але, все-таки існують деякі аспекти, які служать показниками відмінної якості пластикових вікон.

Шумоізоляція вікон ПВХ

Насамперед, це шумоізоляція, що безпосередньо залежить від кількості стекол і безпосередньо відстані між ними. Такого роду момент особливо важливий для тих споживачів, у яких вікна виходять на вулицю з напруженим дорожнім рухом.

Теплоізоляція

Наступний важливий аспект полягає в теплоізоляційні властивості пластикових вікон, які залежать від товщини скла і кількості камер віконного профілю. Більше того, необхідно пам’ятати про ступінь опалення квартири або будинку. Наприклад, якщо в зимовий період в приміщенні досить прохолодно, то краще всього вибрати модель віконного профілю, що складається з п’яти камер з енергозберігаючими стеклами, які призначені саме для теплоізоляції.

Захист від сонячних променів

Не потрібно залишати без уваги і ступінь захищеності від сонячних променів, адже якщо вікна спрямовані на південь, бажано вибрати і встановити тоновані склопакети.

Як вибрати пластикове вікно для кухні, спальні і приватного будинку

Для кухні або кімнати, вікна якої виходять на засклений балкон, ідеально підійде трикамерний профіль з однокамерним склопакетом.
Для спальні або вітальні краще всього вибрати варіанти з більш високим ступенем захисту від шуму і втрат тепла, наприклад, з трикамерним профілем і двокамерним склопакетом.

Якщо вікна виходять на гучну вулицю, а опалення взимку залишає бажати кращого, потрібно вибирати п’ятикамерні профілі з двокамерним склопакетом.

Для приватного будинку або квартири на першому поверсі можна встановити конструкції, що перешкоджають злому (скло триплекс і протизломну фурнітуру), але це позначиться на загальній вартості вікна і його монтажу.

Завдяки цій інформації вибрати вікна ПВХ буде нескладно, та й ризик обзавестися неякісним товаром зменшується. До того ж, про це підкаже і ціна, адже вона прямо залежить від особливостей конструкції виробу і фурнітури. Адже вікна повинні піддаватися легкої експлуатації, не пропускати холодне повітря, а ручки не розхитуватися. Варто відзначити, що німецька фурнітура відрізняється тривалим терміном експлуатації і відмінною якістю.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України