У США видали щорічний звіт про релігійну свободу у світі

25 квітня 2018 р. Комісія США у справах міжнародної релігійної свободи видала щорічний звіт, що містить дані про порушення релігійної свободи у світі та рекомендації для уряду США.

«На жаль, умови релігійної свободи в багатьох країнах погіршились впродовж 2017 року, переважно через зростаючий авторитаризм чи під виглядом протидії тероризму», – зазначив керівник комісії Деніель Марк. – «Однак, є також причини для оптимізму через 20 років після прийняття Міжнародного акту про релігійну свободу. Важливість цього основоположного права зараз ціниться більше, ніж будь-коли, а явні порушення рідко коли залишаються непоміченими».

Ключовим моментом звіту є рекомендації щодо «країн особливого занепокоєння», уряди яких толерують або ж беруть участь в систематичному, тривалому та явному порушенні релігійної свободи. У звіті 2018 року до переліку таких країн увійшли 16: Бірма, Китай, Еритрея, Іран, Північна Корея, Саудівська Аравія, Судан, Таджикистан, Туркменистан, Узбекистан (усі вище перераховані входили до цього переліку і минулого року), а також Центральноафриканська Республіка, Нігерія, Пакистан, Росія, Сирія та В’єтнам.

Звіт також містить перелік другої категорії, до якого входять країни, в яких відзначено один чи два (а не усі три) критерії систематичного, тривалого і явного порушення. До цього переліку увійшло 12 країн: Афганістан, Азербайжан, Бахрейн, Куба, Єгипет, Індія, Індонезія, Ірак, Казахстан, Лаос, Малайзія та Туреччина.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh