У США розсекретили призначення військового шаттла Boeing X-37

Екс-співробітник і астронавт NASA Стівен Робінсон розповів про призначення військового шаттла Boing X-37, який розроблявся ще з 1999 року. Його першочерговим завданням стане доставка космонавтів з орбіти на Землю.

Програма багаторазових шатлів була закрита в США в 2011 році, і після цього для повернення астронавтів використовувалися ракети «Союз». Їх посадка надто «жорстка» і під час приземлення 40% космонавтів отримують різні травми.

Також, у разі необхідності доставити на Землю пораненого астронавта, ризик ускладнень із-за такої посадки помітно зростає. У зв’язку з цим було прийнято рішення про необхідність знову ввести космічну програму шатлів, які будуть розроблятися на основі багаторазового суборбитального літака Boeing X-37, яукий раніше зарекомендував себе з найкращого боку.

Саме його планується помітно поліпшити і випустити досконалий Boeing X-37B, який і стане виконувати головну роль доставки астронавтів у космос і їх безпечного повернення. Головним завданням перед конструкторами ставиться необхідність збільшити вантажний відсік для транспортування більше двох космонавтів. Важливим є і введення ручного управління, так як воно допоможе мінімізувати ризики в разі виникнення небезпеки.

Зараз інженери повідомили про повну готовність Boing X-37. Про час на його модернізацію поки нічого не відомо. В NASA також не коментують кількість необхідних коштів на доопрацювання.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh