Вчені: Люди інакше сприймають своє тіло уві сні

Вчені з Німеччини змогли розібратися в причинах різного відчуття наяву і уві сні. Вони відзначили, що всьому виною незмінне «ментальне» тіло, яким ми керуємо під час сновидінь.

На сьогоднішній день природа сновидінь залишається маловивченою і фахівці буквально по крихтах збирають інформацію про сон і його наслідки на організм. На цей раз дослідники акцентували увагу на тілі, яким ми керуємо під час перебування у світі мрій. Їх привабила особливість, коли навіть паралізований чоловік міг вільно пересуватися і під час цього не відчував якихось ускладнень. Всьому виною, впевнені вчені, «ментальне» тіло. Воно залишається незмінним протягом усього життя і саме завдяки цій статичності абсолютно не схильне до зовнішніх подразників. Таким чином людина може спокійно перебувати під водою і навіть у разі ампутації кінцівки у сні тіло залишається без ушкоджень. Причини цього поки не встановлені і вчені проводять більш детальні тести.

Слід зазначити, що під час експерименту група добровольців протягом десяти днів поспіль перед сном проводила близько 20 хвилин дивлячись на свою праву руку. Після цього експерти нанесли на неї червону крапку і попросили всіх випробовуваних записувати свої сновидіння. Виявилося, що подібна зміна абсолютно ніяк не вплинула на відображення в сні і всі, кому вдалося побачити власне тіло, не відзначили будь-яких змін у ньому. Це може говорити про те, що «ментальна» сутність уві сні створюється виключно на психічному рівні і фізичне сприйняття зовсім не робить ніякого впливу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh