У штаті Вісконсін з’явилася рослина з отруйним соком

У Мілоукі (штат Вісконсін) знайшли гігантський борщівник, який є інвазивною рослиною з отруйним соком, який може залишати опіки на людській шкірі. Офіційні особи Департаменту природних ресурсів розповіли, що в регіоні в минулому місяці виросли сотні таких рослин.

 

 

Спочатку борщівник був кавказькою рослиною, і найбільше його зростає між Чорним і Каспійським морями. У США воно потрапило в 1917 роц,і як декоративний вид. Виростає борщівник до шести метрів і є настільки невимогливий, що може рости де завгодно, навіть в самій бідній землі на узбіччях швидкісних шосе. Розмножується рослина за допомогою води, яка розносить його насіння, а також за рахунок тварин.

Фахівці розповіли, що гігантський борщівник становить загрозу для інших рослин, адже він може з часом просто витіснити їх. Крім цього вид небезпечний для тварин і людини, адже своїм соком може завдати опіки і тимчасову сліпоту.

В даний час помічено зростання борщівника в кількох американських штатах. При цьому у Вісконсині поширення рослини починає виходити з-під контролю (виявлено понад 800 кущів) і влада працює над тим, щоб виправити ситуацію і викорінити шкідливий вид.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh