Авторські статтіТехно

У штаті Вісконсін з’явилася рослина з отруйним соком

У Мілоукі (штат Вісконсін) знайшли гігантський борщівник, який є інвазивною рослиною з отруйним соком, який може залишати опіки на людській шкірі. Офіційні особи Департаменту природних ресурсів розповіли, що в регіоні в минулому місяці виросли сотні таких рослин.

 

 

Спочатку борщівник був кавказькою рослиною, і найбільше його зростає між Чорним і Каспійським морями. У США воно потрапило в 1917 роц,і як декоративний вид. Виростає борщівник до шести метрів і є настільки невимогливий, що може рости де завгодно, навіть в самій бідній землі на узбіччях швидкісних шосе. Розмножується рослина за допомогою води, яка розносить його насіння, а також за рахунок тварин.

Фахівці розповіли, що гігантський борщівник становить загрозу для інших рослин, адже він може з часом просто витіснити їх. Крім цього вид небезпечний для тварин і людини, адже своїм соком може завдати опіки і тимчасову сліпоту.

В даний час помічено зростання борщівника в кількох американських штатах. При цьому у Вісконсині поширення рослини починає виходити з-під контролю (виявлено понад 800 кущів) і влада працює над тим, щоб виправити ситуацію і викорінити шкідливий вид.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України