Авторські статтіТехно

У США почнуть проводити досліди з генетичної модифікації людини

У США почнуть досліди з генетичної модифікації людини. Американська влада вперше схвалили такі наукові роботи. Про це повідомляється в західних наукових браузерах.

У джерелах уточнюється, що в США дозволили роботи з тестування нової технології для боротьби з онкологічними захворюваннями. Незважаючи на те, що американська влада тільки зараз дала дозвіл на такі дослідження, перший добровільний учасник для них знайшовся ще рік тому. Учасницею експериментів стала глава компанії Bioviva USA Inc., Елізабет Перріш. Ця організація спеціалізується на розробках в області біотехнологій.

У минулому році 44-річна Елізабет Перріш пройшла курс генної терапії, спрямованої проти процесу старіння. Піддослідній жінці робили дві ін’єкції, одна з яких стимулювала організм боротися з віковою втратою м’язової маси, а після іншого уколу тіло Елізабет повинно було протистояти виснаженням стовбурових клітин, яке, як вважають вчені, провокує старечі недуги. Перріш заявила, що Bioviva USA Inc. шукає спосіб зробити такі процедури недорогими і доступними всім людям.

До речі, генетична модифікація людини для деяких є надією, це є майбутнім, ніж великим, але є ті, хто виступають проти генної терапії. Приміром, професор Єльського університету Деніел Кевлз вважає, що такі методи можуть послабити людину, якщо модифікувати його імунну систему, терапія може призвести до збоїв в людському організмі. У будь-якому випадку, наукова робота в даній області вже офіційно дозволена і найближчим часом її результати можуть вплинути на подальший розвиток людства.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України