Oracle виплатить HP близько 3 мільярдів доларів

За рішенням суду компанія Oracle виплатить 3 мільярди доларів американському технологічному гіганту HP. Про це розповідається в західних it-виданнях.

У джерелах розповідається, що компанія НР звернулася в суд з позовом ще в 2011 році. Тоді Oracle звинуватили в порушенні договору про партнерство з НР, який стосується роботи по створенню нових версій систем управління базами даних для серверів НР на основі чіпів Intel Itanium.

Сторони підписали документ в 2010 році, проте вже в наступному році в Oracle заявили про відмову від подальшої розробки відповідного ПЗ. Керівництво корпорації пояснило своє рішення тим, що в Intel дали зрозуміти – «життєвий цикл процесорів Itanium підходить до кінця».

В суді такі дії з боку Oracle розцінили, як явне порушення умов угоди, яке спричинило за собою збитки для НР у розмірі 1,7 мільярда доларів. Крім цього фахівці підрахували, що за порушення Oracle, НР недоотримала 1,3 мільярда доларів від майбутніх контрактів, які компанія просто не змогла виконати. Тепер, зрозуміло, керівництво корпорації Oracle подасть апеляцію.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh