Авторські статтіТехно

Oracle виплатить HP близько 3 мільярдів доларів

За рішенням суду компанія Oracle виплатить 3 мільярди доларів американському технологічному гіганту HP. Про це розповідається в західних it-виданнях.

У джерелах розповідається, що компанія НР звернулася в суд з позовом ще в 2011 році. Тоді Oracle звинуватили в порушенні договору про партнерство з НР, який стосується роботи по створенню нових версій систем управління базами даних для серверів НР на основі чіпів Intel Itanium.

Сторони підписали документ в 2010 році, проте вже в наступному році в Oracle заявили про відмову від подальшої розробки відповідного ПЗ. Керівництво корпорації пояснило своє рішення тим, що в Intel дали зрозуміти – «життєвий цикл процесорів Itanium підходить до кінця».

В суді такі дії з боку Oracle розцінили, як явне порушення умов угоди, яке спричинило за собою збитки для НР у розмірі 1,7 мільярда доларів. Крім цього фахівці підрахували, що за порушення Oracle, НР недоотримала 1,3 мільярда доларів від майбутніх контрактів, які компанія просто не змогла виконати. Тепер, зрозуміло, керівництво корпорації Oracle подасть апеляцію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України