Авторські статтіНовини

У районі Великого бар’єрного рифу почався масовий нерест. Відео

21 листопада почалося одне з найбільш захоплюючих природних явищ на Землі, і це відбувається тільки один раз в рік – щорічний захід масового нересту в районі Великого Бар’єрного рифу. Корали з усього рифу випускають свою сперму і яйця у воду, і вони, по всій видимості, координують цю подію керуючись повним місяцем. Відео: Australian Institute of Marine Science

 

За даними BBC, в 7:30 вечора за місцевим часом 21 листопада 2016 року масовий захід нересту стартував, і він може тривати кілька днів або навіть тижнів після початкового сплеску активності, але тільки в нічний час, коли кількість хижаків зменшується.

Якщо вам пощастило досліджувати Великий бар’єрний риф під час довгоочікуваного “секс-фестивалю” (або не пощастило, в залежності від того, як ви ставитеся до сперми коралів), ви будете відчувати страшну підводну «заметіль», так як багато тисяч колоній випускають свої гамети в океан.

Геологи, які вивчають Великий бар’єрний риф, часто заявляють, що корали є другою цивілізацією, що існує поряд з людською. Ці організми живуть на Землі вже майже 500 мільйонів років, і досі невідомо, як вони змогли утворити свій підводний континент.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України