У районі Великого бар’єрного рифу почався масовий нерест. Відео

21 листопада почалося одне з найбільш захоплюючих природних явищ на Землі, і це відбувається тільки один раз в рік – щорічний захід масового нересту в районі Великого Бар’єрного рифу. Корали з усього рифу випускають свою сперму і яйця у воду, і вони, по всій видимості, координують цю подію керуючись повним місяцем. Відео: Australian Institute of Marine Science

 

За даними BBC, в 7:30 вечора за місцевим часом 21 листопада 2016 року масовий захід нересту стартував, і він може тривати кілька днів або навіть тижнів після початкового сплеску активності, але тільки в нічний час, коли кількість хижаків зменшується.

Якщо вам пощастило досліджувати Великий бар’єрний риф під час довгоочікуваного “секс-фестивалю” (або не пощастило, в залежності від того, як ви ставитеся до сперми коралів), ви будете відчувати страшну підводну «заметіль», так як багато тисяч колоній випускають свої гамети в океан.

Геологи, які вивчають Великий бар’єрний риф, часто заявляють, що корали є другою цивілізацією, що існує поряд з людською. Ці організми живуть на Землі вже майже 500 мільйонів років, і досі невідомо, як вони змогли утворити свій підводний континент.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh