У Києві відбудеться всецерковна зустріч координаторів впровадження стратегії УГКЦ

Від 28 листопада до 2 грудня 2016 року відбудеться загальна зустріч всіх координаторів програми «Жива парафія» у с. Княжичах біля Києва. На зустрічі зберуться єпархіальні координатори Північної Америки та Південної Америки, Центральної та Західної Європи, України та Казахстану.

Також у зустрічі вперше візьмуть участь координатори програми “Жива парафія” від монашества та Пасторально-міграційного відділу УГКЦ.

Основною темою зустрічі буде: «Соціальне служіння УГКЦ: сучасний стан – проблеми і перспективи». Також мова йтиме про стан душпастирського служіння у різних єпархіях на основі статистичного опитування. Учасники зроблять аналіз практичного втілення напрацювань програми «Жива парафія». Говоритимуть про напрями євангелізації УГКЦ, стратегічні напрями УГКЦ, розвиток і діяльність патріарших та єпархіальних структур, а також визначать наступні кроки діяльності.

У рамках програми Робоча група впровадження Cтратегії’2020 та координатори матимуть можливість не лише брати участь у засідання, але також духовно відновитися, молячись у святинях УГКЦ Києва і Вишгорода та відвідати історичні пам’ятки столиці. Також запланована духовна конференція з Архиєпископом-емеритом Блаженнішим Любомиром.

Почавши з листопада-грудня 2011 року, Робоча група щороку зустрічається з єпархіальними координаторами з усього світу для обговорення різного роду питань, пов’язаних із програмою «Живої парафії». Перші зустрічі відбувалися на регіональному рівні (Україна та Казахстан, Центральна і Західна Європа та Південна Америка, Північна Америла і Австралія). Уперше спільна всецерковна зустріч координаторів відбулася минулого року, 28 листопада – 5 грудня 2015 р. у Фатімі (Португалія). На прохання єпархіальних координаторів було вирішено знову скликати спільну зустріч. Робоча група також щороку, у травні, організовує окрему формаційну зустріч для координаторів України та Казахстану.

Секретаріат Робочої групи
впровадження Стратегії УГКЦ’2020

Джерело: ugcc.kiev.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh