Авторські статтіНовини

У Києві відбудеться всецерковна зустріч координаторів впровадження стратегії УГКЦ

Від 28 листопада до 2 грудня 2016 року відбудеться загальна зустріч всіх координаторів програми «Жива парафія» у с. Княжичах біля Києва. На зустрічі зберуться єпархіальні координатори Північної Америки та Південної Америки, Центральної та Західної Європи, України та Казахстану.

Також у зустрічі вперше візьмуть участь координатори програми “Жива парафія” від монашества та Пасторально-міграційного відділу УГКЦ.

Основною темою зустрічі буде: «Соціальне служіння УГКЦ: сучасний стан – проблеми і перспективи». Також мова йтиме про стан душпастирського служіння у різних єпархіях на основі статистичного опитування. Учасники зроблять аналіз практичного втілення напрацювань програми «Жива парафія». Говоритимуть про напрями євангелізації УГКЦ, стратегічні напрями УГКЦ, розвиток і діяльність патріарших та єпархіальних структур, а також визначать наступні кроки діяльності.

У рамках програми Робоча група впровадження Cтратегії’2020 та координатори матимуть можливість не лише брати участь у засідання, але також духовно відновитися, молячись у святинях УГКЦ Києва і Вишгорода та відвідати історичні пам’ятки столиці. Також запланована духовна конференція з Архиєпископом-емеритом Блаженнішим Любомиром.

Почавши з листопада-грудня 2011 року, Робоча група щороку зустрічається з єпархіальними координаторами з усього світу для обговорення різного роду питань, пов’язаних із програмою «Живої парафії». Перші зустрічі відбувалися на регіональному рівні (Україна та Казахстан, Центральна і Західна Європа та Південна Америка, Північна Америла і Австралія). Уперше спільна всецерковна зустріч координаторів відбулася минулого року, 28 листопада – 5 грудня 2015 р. у Фатімі (Португалія). На прохання єпархіальних координаторів було вирішено знову скликати спільну зустріч. Робоча група також щороку, у травні, організовує окрему формаційну зустріч для координаторів України та Казахстану.

Секретаріат Робочої групи
впровадження Стратегії УГКЦ’2020

Джерело: ugcc.kiev.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України