Авторські статтіДіаспора

У Празі пасажирам довелося штовхати трамвай: відео

У чеському сегменті Facebook набирає популярність забавний ролик, на якому люди штовхають трамвай, поки той не«заводиться» і не починає їхати самостійно. Відео було знято кілька днів тому в центрі Праги на відрізку між зупинками Újezd і Malostranské náměstí.

«Я бачив, як трамвай рухається заднім ходом. Бачив трамвай, прикрашений різдвяними гірляндами. Але щоб пасажирам доводилося штовхати трамвай, таке я побачив вперше», – підписав відео його автор Томаш Вітьок.

https://www.facebook.com/kravinec/videos/10217727596006694/

Už jsem viděl tramvaj couvat. Už jsem viděl tramvaj s Vánoční výzdobou. Ale aby si cestující museli tramvaj roztlačit, to jsem ještě neviděl. 😅

Posted by Tomáš Vítek on Wednesday, December 19, 2018

Користувачі соцмережі почали змагатися в дотепності, але знайшлася людина, який пояснила причину виниклої ситуації.

«Нічого незвичайного. З незрозумілої причини (раптова поява на дорозі пішохода або автомобіля) водій трамвая помилився і зупинився прямо під місцем лініями контактних мереж, що живляться від різних підстанцій (так звань úsekový dělič). На цьому короткому відрізку немає напруги, зазвичай трамваї проскакують його за інерцією. Доштовхати вагон до лінії з живленням – самий простий і швидкий спосіб, як вийти з цього положення. В іншому випадку потрібно викликати кран або чекати, поки приїде інший трамвай і підштовхне  вагон», – написав Михайло Німець.

Його версію підтвердили в Транспортному підприємстві Праги.

«Насправді, підштовхнути трамвай, що став на схилі, досить легко. Великих зусиль не потрібно», – пояснила представник підприємства Анета Ржегкова.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України