Діаспора

Яким буде новорічний феєрверк у Празі

Мерія Праги запросила жителів та гостей міста на новорічний феєрверк, який відбудеться 1 січня 2019 року о 18:00. Яскраве піротехнічне шоу пройде на пагорбі Років.

Столична влада також повідомили подробиці майбутнього феєрверку:

— його довірили провести тій же компанії, що і останні роки, празької фірмі Makalu fireworks;

— вартість феєрверку складі 1,7 млн крон без ПДВ. Це на 700 тис. крон більше, ніж вартість минулорічного шоу. Останній раз місто стільки витрачав на новорічний салют в 2007 році.

— тривалість феєрверку складі 10 хвилин і 52 секунди;

— за цей час небо осяється вибухами 4033 петард з 200 різними ефектами. Їх загальна маса складі близько 4 тонн;

— піротехнічне шоу отримало назву «Прага вільна» («Praha svobodná»). Воно буде присвячене 30-річчю Оксамитової революції, яке Чехія відзначить восени 2019 року;

— шоу пройде під музичний супровід. Його можна буде почути прямо на місці (поруч з Льотної встановлять потужну аудіосистему), або налаштувавшись на частоту RadioCity (93,7 FM);

— сюжет вистави складається з п’яти пов’язаних образів (Молитва, Порожні руки, Єдність, Заборонений плід, Свобода). Він розповість глядачеві про непростого шляху Чехії з моменту отримання незалежності до подій 1989 року.

Звідки дивитися:

Найкраще феєрверк буде видно з набережної Dvořákovo nábřeží (конкретно у будівлі лікарні Nemocnicí Na Františku), вулиці Pařížská і першої половини Чехова мосту. Також влада рекомендують мости Mánesův most та Štefánikův most. Непоганий огляд буде з пагорба Петршин, самої Льотний і Карлового мосту.

Щоб феєрверк було краще видно, комунальники погасять вуличні ліхтарі та світлофори на прилеглих набережних.

Таким святковий феєрверк був 1 січня 2018 року:

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України