Авторські статті

РФ всебічно старається дискредитувати офіційну владу в Україні та наше військо через підконтрольні ЗМІ, – блогер

У Кремлі вирішили не винаходити велосипед, а діяти в одному напрямку, дискредитуючи лідера і провідну ідеологію України. Яка в нас нині провідна ідеологія? Відповідь дуже проста: та, що закладена на Майдані – курс на ЄС і НАТО, реформи, боротьба з корупцією. Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Джон Сміт.

За його словами, дискредитація іміджу лідера, позбавлення його підтримки противник і його армія стають недієздатними. Саме таку роботу і проводити Росія щодо Петра Порошенка. Блогер зазначає, чималі зусилля спрямовані на те, щоб дискредитувати ідеологію нашої країни, щоб показати, що українці спробували і не змогли, а, отже, і росіянам пробувати не варто, і українцям потрібно знову в російське стійло – «тільки разом ми були сильні», бла-бла-бла.

Блогер пише, як тільки вибираємо Зеленського або Тимошенко, відразу на наступний день Путін заявить, що українці самі вигнали майданну владу, бачите – значить вони не підтримують той курс, на який Україну затягнули купка майданних радикалів. В результаті проукраїнські сили зазнають ідеологічну поразку. І знову потрібно буде збиратися з силами і Україна знову втратить десять років.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України