РФ всебічно старається дискредитувати офіційну владу в Україні та наше військо через підконтрольні ЗМІ, – блогер

У Кремлі вирішили не винаходити велосипед, а діяти в одному напрямку, дискредитуючи лідера і провідну ідеологію України. Яка в нас нині провідна ідеологія? Відповідь дуже проста: та, що закладена на Майдані – курс на ЄС і НАТО, реформи, боротьба з корупцією. Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Джон Сміт.

За його словами, дискредитація іміджу лідера, позбавлення його підтримки противник і його армія стають недієздатними. Саме таку роботу і проводити Росія щодо Петра Порошенка. Блогер зазначає, чималі зусилля спрямовані на те, щоб дискредитувати ідеологію нашої країни, щоб показати, що українці спробували і не змогли, а, отже, і росіянам пробувати не варто, і українцям потрібно знову в російське стійло – «тільки разом ми були сильні», бла-бла-бла.

Блогер пише, як тільки вибираємо Зеленського або Тимошенко, відразу на наступний день Путін заявить, що українці самі вигнали майданну владу, бачите – значить вони не підтримують той курс, на який Україну затягнули купка майданних радикалів. В результаті проукраїнські сили зазнають ідеологічну поразку. І знову потрібно буде збиратися з силами і Україна знову втратить десять років.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh