Подорожі

У пошуках хюгге: Ідеї для затишного подорожі

Кілька років поспіль перші місця в рейтингу найщасливіших країн світу займають країни Скандинавії. Для багатьох країн північної Європи є символом успішних і затишних країн, де люди знайшли ідеальний баланс між роботою, сім’я сім’єю і дозвіллям. Поняття «хюгге» неможливо дослівно перекласти на російську мову. У данців це своєрідне поєднання затишку, комфорту і благополуччя. Де його знайти? Ми зібрали кілька затишних місць, для спокійного проведення відпустки, де не потрібно думати про плин часу.

1. Лапландія, Фінляндія

Лапландія, таке знайоме, але все ще багатьом невідоме місце, батьківщина Санта Клауса. Тут можна сповна насолодитися північним сяйвом, а головне тут тихо, спокійно і дуже красиво.

Kakslauttanen Arctic Resort – сімейна готель у фінській Лапландії, на відстані 250 км від Північного кола. Тут можна орендувати скляну, тепла голку і насолоджуватися перебуванням самому, привіт інтроверт, або зі своєю другою половинкою. Звідси відкривається неймовірно красивий вид, який запамятався на все життя.

У чому хюгге?

Сидіти в будиночку, з гарячим обліпиховою чаєм, під музику Olafur Arnalds і мрійливо вдивлятися у північне сяйво. Крім цього, тут можна покататися на робочий, керуючи светлоглазыми хаскі, або длиннорогими оленями. Можна випробувати сафарі на снігоходах, круїз на криголамі Сампо, а потім все так само закритися в своєму затишному будиночку і відпочивати.

В поисках хюгге: 3 идеи для уютного путешествия

В поисках хюгге: 3 идеи для уютного путешествия

2. Село Кінсарвік, Норвегія

Село Кінсарвік (Kinsarvik) – це маленька, чарівна село на фіорді, яка є центром сімейного пригодницького туризму на Хардангер-фіорді. Тут розташоване відразу кілька кемпінгів і котеджне містечко Mikkelparken Ferietun з відмінною інфраструктурою для сімейного відпочинку. Причина популярності ще і в тому, що село розташоване в долині Хуседален, гуляючи по якій можна побачити відразу чотири мальовничих водоспаду.

У чому хюгге?

Це затишний дерев’яний котедж з каміном, кріслами гойдалками і вініловим програвачем. Гуляючи по фьорду, розглядаючи водоспади, можна ходити в довколишній ліс і проводити вечори біля каміна з келихом вина, або гарячим чаєм, слухати легкий джаз на старому вінілі.

В поисках хюгге: 3 идеи для уютного путешествия

3. Озеро Венерн, Швеція

Це найбільше озеро в Скандинавії і третє за величиною в Європі. Його площа – 5 650 км2. 10 тисяч років тому тут розтанув льодовик і з’єднання явилося озеро Венерн з 20 000 маленьких острівців. Це найбільший прісноводний архіпелаг у водах якого водиться 35 видів риби. На водах озера утворилися великі порти і зараз воно становить частину водного з’єднання єднання між Стокгольмом і Гетеборгом.

В поисках хюгге: 3 идеи для уютного путешествия

Сусіднє місто Värmland, який розташований по береговій лінії озера, досить великий і портової, але і тут можна знайте відокремлені місця. Можна зняти маленький будиночок зі своїм пірсом і човном, насолоджуватися зеленим, свіжим відпочинком, риболовлею.

У чому хюгге?

Для туристів Венерн залишається, втім, одним з улюблених міні-чудес природи – адже тут можна не тільки милуватися на безкрайню водяну гладь, але і побувати в національному парку, який розташований на архіпелазі Юре в центральній частині Венерна. Тому робимо свій затишний куточок з будиночком на березі озера з багровим заходом, човном і риболовлею.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України