Життя

16 змін, які відбудуться після того, як ви зустрінете свою людину

Вам буде комфортно удвох, навіть коли він мовчить.

1. Ви більше не будете боятися говорити про ті, що терзає і мучити вас.

Те, про що було важко і незручно говорити іншим, буде легко сказати того самого, єдиного. Ви знаєте, що ця людина не засудити вас за те, що колись сталося (або досі відбувається у вашому житті. Саме тому вам буде легко відкритися цій людині і дозволити йому побачити вас справжню.

2. Вам буде комфортно наодинці, навіть якщо ви просто мовчить.

Поруч з цією людиною вам буде завжди комфортно. Вам не обов’язково весь час говорити, ви можете провести час разом у тиші.

Ви розумієте з одного погляду. Зрештою, спілкуватися можна і без слів.

3. Вам більше не доведеться вгадувати, що партнер відчуває по відношенню до вас.

Думаючи про цю людину, ви завжди будете відчувати спокій. Ви більше не будете переживати із-за того, що вам довго не відповідають на повідомлення. Для цієї людини ви будете пріоритетом у житті, і він для вас – теж.

4. Ви зможете спокійно сказати, що не згодні з чимось.

Розбіжності зовсім не обов’язково завжди повинні закінчуватися серйозними сварками і конфліктами. Ви поважаєте думку і точку зору один одного. Вам завжди цікаво знати, що думає ваш партнер, навіть якщо ви думаєте інакше.

5. Ви будете відчувати сильний сексуальний потяг.

Вам може здатися еротичним ті, як він п’є є каву або навіть ті, як він міркує про щось. Навіть прості речі можуть пробуджувати у вас сильне сексуальне бажання. Знаєте, чому? Тому що вас приваблює ця людина цілком і повністю, а не тільки зовнішніми даними.

6. Ви не побоїтеся розповісти цьому чоловікові про свої дивні звички.

Ви обидва зможете легко розповісти один одному про свої дивні звички. І ви обидва прийміть ці дивацтва один одного. Може бути, ви навіть захочете перейняти деякі з його незвичайних звичок.

Читайте ще: Ритуали для щасливого подружжя

7. Ви захочете познайомити його з друзями.

Ви зовсім не будете турбуватися про те, що друзі подумають про нього щось погане. І з нетерпінням будете чекати того моменту, коли зможете уявити цього особливого людини своїм друзям.

Ви будете абсолютно впевнені в тому, що друзі полюблять його також сильно, як і ви.

8. Ви полюбите його друзів так само, як власних.

Перебуваючи в компанії друзів вашого кохана, ви не будете відчувати незручності і сорому. Навпаки, будете посміхатися і насолоджуватися часом, проведенням у компанії цих людей. Ви захочете якомога частіше зустрічатися з ними. Хороші люди завжди притягуються один до одного!

9. Вам буде весело разом, навіть якщо ви не займаєтеся нічим особливим.

Ви можете весь день валятися на дивані, і вам все одно це буде в радість. Не обов’язково займатися чимось захоплюючим для того, щоб вам було весело. Головне – що ви проводите час разом. Неважливо, як саме.

10. Постійно доторкатися до нього для вас буде справою цілком природними.

Ви не будете відчувати збентеження, торкаючись до цієї людини. Торкаєтеся ві один до одного випадково чи ні, для вас обох це буде абсолютно природно. Ви можете покласти голову на плечі партнера, взяти його за руку або обійняти, коли вам цього захочеться. Неважливо, чи перебуваєте ви наодинці або в публічному місці.

11. Ви завжди знайдете привід для гумору.

Чи дивитеся ви якесь смішне шоу разом або ж просто розмовляєте про щось, ви завжди можете знайті привід пожартувати і посміятися. Поруч з ним життя здається набагато позитивніше.

12. Поруч із ним вам не буде потреби завжди думати про те, що ви говорите або робите.

Поруч з цією людиною ви не думаєте про те, як ви повинні або не повинні себе вести. Не думаєте про те, що ви повинні говорити, а що ні. Ця людина знає і розуміє. Взаєморозуміння зводить напруженість на немає.

13. Вам буде легко спілкуватися.

Вам не доведеться довго думати про те, про що ви могли б поговорити з цією людиною. Говорити з ним цікаво про що завгодно.

14. Ви будете жартувати один над одним, при цьому не ображаючи.

Ви добре розумієте почуття гумору один одного і вмієте жартувати, при цьому не доходячи до образ.

15. Вам не потрібно чекати ідеального моменту для того, щоб зателефонувати або написати йому.

Коли вам потрібно сказати цій людині ви не боїтеся відправити йому кілька повідомлень підряд. Ви можете спокійно зателефонувати, не зазнавши при цьому незручності. У відносинах між вами немає місця нерозуміння і дурним ігор. Вас дійсно тягне один до одного. У вас є почуття, які з кожним днем стають тільки сильніше.

16. Вам не буде абсолютно ніякого діла до того, що оточуючі думали про ваших відносинах.

Ви не будете відчувати потреби всім розказати про ваших відносинах або обговорювати з ким-то подробиці. Ви не будете турбуватися про те, чи візьмуть ваш вибір ваші батьки чи ні.

Ви знаєте, що ви відчуваєте до цієї людини. Це все, що має для вас значення. Ви будете на 100% впевнені в правильності свого вибору, і вам не потрібно чиєсь схвалення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України