Чеські сексологи проти закону про зміну статі без операції

Чеське товариство сексологів не підтримує законопроект, який покликаний полегшити зміну статі, в тому числі без відповідної операції.

Законопроект підготувало міністерство юстиції. У ньому прописано, що процедура видачі сексологами свідоцтва про статевої приналежності набагато спроститься і його можна буде отримати мало не в день першого прийому.

«Справжній сексолог не видасть свідоцтво про статеву приналежність в перший же день. З деякими людьми, які хочуть змінити стати, ми розмовляємо роками», — цитує сайт Info.cz голови Чеського суспільства сексологів Ярослава Звержину.

Крім того, дозволяється зміна статі (офіційно, в документах) без хірургічного втручання на підставі лише свого бажання і свідчення лікаря. Наприклад, в Аргентині це викликало бюрократичні складнощі з метриками та плутанину.

У Чехії зміна статі нині можлива тільки після операції.

«Зміна статі без операції суперечить здоровому глузду і законам біології. Якщо людина хоче змінити стать, але відмовляється від операції, то, на нашу думку, у нього немає причин змінювати документи», — сказав Ярослав Звержина.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh