Чеські сексологи проти закону про зміну статі без операції

Чеське товариство сексологів не підтримує законопроект, який покликаний полегшити зміну статі, в тому числі без відповідної операції.

Законопроект підготувало міністерство юстиції. У ньому прописано, що процедура видачі сексологами свідоцтва про статевої приналежності набагато спроститься і його можна буде отримати мало не в день першого прийому.

«Справжній сексолог не видасть свідоцтво про статеву приналежність в перший же день. З деякими людьми, які хочуть змінити стати, ми розмовляємо роками», — цитує сайт Info.cz голови Чеського суспільства сексологів Ярослава Звержину.

Крім того, дозволяється зміна статі (офіційно, в документах) без хірургічного втручання на підставі лише свого бажання і свідчення лікаря. Наприклад, в Аргентині це викликало бюрократичні складнощі з метриками та плутанину.

У Чехії зміна статі нині можлива тільки після операції.

«Зміна статі без операції суперечить здоровому глузду і законам біології. Якщо людина хоче змінити стать, але відмовляється від операції, то, на нашу думку, у нього немає причин змінювати документи», — сказав Ярослав Звержина.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Нові технології північного сусіда – іноваційне турбулентно-рідинне устаткування. Відео

Росіяни придумали іноваційне турбулентно-рідинне устаткування – “Оживлювач води”. Для чого і як вона працює?) “Технологія” ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh