Авторські статтіТехно

У Польщі почали розкопки поїзда з німецьким золотом

Під час експедиції в районі «золотого поїзда» німців, фахівці виявили таємний тунель. Про це заявив глава дослідження Анджей Гайк.

Вчений уточнивши, що учасники розкопок використовують георадари, які можуть надати більш точну інформацію. Фахівці під час вивчення місцевості отримали відомості про пустоти неподалік від групи дослідників. На думку вчених, це повинен бути тунель. Пошуковик Петро Копер підтвердив наявність прихованого тунелю в невідомі раніше місця, створені в минулому столітті.

Шукачі скарбів сьогодні приступили до розкопу таємничого «золотого поїзда», який за припущеннями перевозив коштовності з Вроцлава у Валбжих. Пересування відбувалося з секретної операції німецьких військ. Під час нальоту радянської авіації, вдалося знищити німців, які були у складі поїзда. В результаті ударів, транспорт засипало на 65 кілометрі залізниці. Інформація про місцезнаходження поїзда з коштовностями надійшла в минулому році, і шукачі скарбів звернулися до керівніцтва Валбжиха для організації розкопок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України