Авторські статтіНовини

Вчені з’ясували, як збільшити тривалість життя на 18 років

Дослідження, що показує на скільки тривалість життя більша у людей без шкідливих звичок, показало цікаві результати. Вчені-медики пояснили різницю між здоровим і нездоровим образами життя на прикладі Канади.

Наявність шкідливих звичок у середньому на 6 років скорочує життя пересічного жителя Канади. При цьому показники смертей через куріння і смертей через постійну відсутність фізичної активності практично рівні. Як повідомляє журнал PLOS Medicine, 26% і 24%, відповідно, не доживають свої шість років по першій та другій причині. У ценй час алкоголь вбиває лише в 0,4% вищенаведених випадків. Також 12% смертей відбуваються із-за поганого харчування.

Медики прийшли до висновку, що майже половина смертей в Канаді пов’язана саме з вищепереліченими чинниками. Вчені просять людей, заради їхнього ж блага, намагатися кинути палити або почати активно рухатися, адже таке рішення допоможе збільшити життя майже на 18 років.

Аналізуючи дані статистичного пакету за 2009-2010 рік, вчені розробили спеціальний сайт. На ньому людям пропонують з’ясувати, чим же загрожує їм їхній спосіб життя, і наскільки зменшиться його тривалість, якщо нічого не змінити. Медики стверджують, що якщо дотримуватися їхніх порад, можна значно поліпшити стан свого здоров’я. Це не міф, адже можна заощадити як мінімум 6 років, а як максимум 18, і цей факт доведено і перевірено.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.