Вчені з’ясували, як збільшити тривалість життя на 18 років

Дослідження, що показує на скільки тривалість життя більша у людей без шкідливих звичок, показало цікаві результати. Вчені-медики пояснили різницю між здоровим і нездоровим образами життя на прикладі Канади.

Наявність шкідливих звичок у середньому на 6 років скорочує життя пересічного жителя Канади. При цьому показники смертей через куріння і смертей через постійну відсутність фізичної активності практично рівні. Як повідомляє журнал PLOS Medicine, 26% і 24%, відповідно, не доживають свої шість років по першій та другій причині. У ценй час алкоголь вбиває лише в 0,4% вищенаведених випадків. Також 12% смертей відбуваються із-за поганого харчування.

Медики прийшли до висновку, що майже половина смертей в Канаді пов’язана саме з вищепереліченими чинниками. Вчені просять людей, заради їхнього ж блага, намагатися кинути палити або почати активно рухатися, адже таке рішення допоможе збільшити життя майже на 18 років.

Аналізуючи дані статистичного пакету за 2009-2010 рік, вчені розробили спеціальний сайт. На ньому людям пропонують з’ясувати, чим же загрожує їм їхній спосіб життя, і наскільки зменшиться його тривалість, якщо нічого не змінити. Медики стверджують, що якщо дотримуватися їхніх порад, можна значно поліпшити стан свого здоров’я. Це не міф, адже можна заощадити як мінімум 6 років, а як максимум 18, і цей факт доведено і перевірено.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh