Авторські статтіТехно

У Нью-Йорку показали нову Toyota GT 86

У Нью-Йорку показали нову Toyota GT 86, доопрацьовану інженерами японської компанії. Фотографії з презентації можна побачити на офіційному сайті японської компанії.

Офіційне представництво японської машинобудівної корпорації Toyota показали оновлене купе GT 86 під час презентації на автомобільному салоні в Нью-Йорку. Судячи з отриманих фотографій, оновлена версія отримала значно змінений зовнішній вигляд, технічні характеристики також отримали ряд поліпшень. Так, двигун тепер має продуктивність в 205 кінських сил, тоді як на застарілій версії потужність була на 5 пунктів менша, крутний момент має 211 Нм (раніше – 205 Нм).

Попередня версія з’явилася чотири роки тому, вартість оновленої версії в даний момент залишається невідомою. Двигун працює в парі з шестиступінчатою механічною коробкою перемикання передач, кількість придаткових чисел у новинки значно збільшена, так само, як і жорсткість пружин. Зовнішній вид Toyota GT 86 кардинально змінений, розробники збільшили плавність спуску даху до багажника, однак про салонні новинки зараз сказати нічого. Старт продажів автомобіля залишається невідомим.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України