Авторські статтіТехно

У новому MacBook Pro 2016 від Apple відсутній оптичний аудіовихід

У новому MacBook Pro версії 2016 року від компанії Apple відсутній оптичний аудіовихід в роз’ємі «мініджек». На тлі того, що ноутбук позбувся також зарядного порталу, USB 3.0, звичного роз”ємe Thunderbolt 2, апаратних клавіш F1—F12 на користь сенсора Touch Bar і ще кількох елементів, між користувачами в мережі вже народиdся жарт про те, що через кілька років MacBook буде без акумулятора, екрану, клавіші, портів та накопичувача.

Ні для кого не секрет, що Apple дійсно прагнt позбавити кожен новий гаджет від всього «зайвого», створивши таким чином практичне і сучасний просунутий пристрій.
Оптичний аудіовихід, якого позбувся MacBook Pro 2016, традиційно використовувався для підключення мультимедійних систем і домашнього кінотеатру у випадку, коли необхідно багатоканальне звучання. Тепер же власники оновленого ноутбука від Apple можуть забути про з’єєднання з апаратурою за допомогою оптичного аудіокабелю. Про зміни йдеться в його технічної документації.

Рішення позбавиться від аудіовиходу в роз’ємі «мініджек» розробникі компанії аргументували мінімальною кількістю покупців, які користуються даним типом підключення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України