Авторські статтіТехно

Вчені: Ріпакова олія допомагає прибрати жир з живота

Вчені прийшли до висновку, що рапсове масло здатне допомогти в позбавленні від зайвої ваги. Фахівці підкреслили, що це є єдиним способом, який ефективний в області живота.

Про те, що ріпакова олія має такі корисні властивості, стало відомо давно, але надмірне вживання цього продукту шкодить здоров’ю людини, тому важливим чинником є «золота середина». Рапсове масло здатне надати позитивний ефект на формування плоского живота. Особливо це допоможе людям з надмірною ожирінням. Варто відзначити, що мова йде виключно про мононенасичені жирні кислоти, які надають позитивний ефект на стан організму. Під час вибору ріпакової олії необхідно звертати увагу на зміст канолового інгредієнта. Даний компонент при малій концентрації чинити негативний вплив.

Для того щоб переконатися в цьому, наукові співробітники провели ретельне вивчення п’яти різних рослинних сумішей. Респондентам пропонувалося протягом двох тижнів вживати у своїй їжі великі дози різних типів масел. Фахівці з’ясували, що ріпак впливає лише на область живота, спалюючи жири і не поширюється на інші частини тіла. Результати дослідження показали, що в подальшому можна створити дієтичні комплекси з рослинної основою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України