Техно

Microsoft розробляв клавіатуру з сенсорним дисплеєм 7 років тому

Microsoft розробляв клавіатуру з сенсорним дисплеєм 7 років тому. Проте з незрозумілих причин, американський софтверний гігант терпить невдачі в інноваціях – корпорація розробляє новітні гаджети, проте популярності вони досягають лише тоді, коли щось подібне випускає Apple, при цьому спізнюючись на кілька років.

Багато хто знає, що перші планшетні ПК функціонували під управлінням ОС Windows. Однак, як виявилося, адаптивна клавіатура, подібна до тієї, що зараз стоїть на нових MacBook Pro, також спочатку була придумана розумом корпорації Microsoft.

У виданні The Verge з’єднання явився розповідь Стівена Батича, який є директором дослідницького напрямку Microsoft. За його даними, фахівці американського софтверного гіганта до 2009 року розробляли адаптивну клавіатуру, і в 2010 році витворили повноцінний прототип девайса.

Стівен Батич зазначив, що в тієї годину корпорація Microsoft ще не володіла технічними рішеннями, що дозволяють вільно випускати пристрої з адаптивною клавіатурою. Тім не менш, вже тоді зародилася її концепція – блок F-клавіш заміняв витягнутий екран з іконками додатків та інструментарієм. Містер Батич пояснивши, що в тієї годину компанія ще не робила комп’ютерній комп’ютери, а коли почала цим займатися, то відмовилася від розробки на користь повністю сенсорних панелей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України