Авторські статтіДуховне

У Нікарагуа церквам заборонили молитися на площі Бібліі

У Нікарагуа влада заборонила альянсу євангельських церков проводити молитовні зібрання на площі Біблії в столиці країни Манагуа, повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com з посиланням на видання La Prensa.

Площа Біблії в нікарагуанської столиці була побудована за рахунок мерії, її будівництво стало виконанням однієї з передвиборних обіцянок влади. На її відкритті був присутній президент країни Даніель Ортега.

“Площа знаходиться у відомстві мерії Манагуа і в дійсності була призначена для проведення заходів на честь Біблії”, – розповів пастор Августо Сесар Маренко.

Площа Біблії стала місцем, де євангельські християни регулярно проводили різні служіння молитви і поклоніння. Мерія завжди давала дозвіл на проведення подібних заходів.

Цього року Євангельський Альянс Нікарагуа запланував проводити в жовтні на площі Біблії молитовні служіння щоп’ятниці. Планували молитися за майбутні вибори і мир в країні. Але влада відмовила. Президент Євангельського Альянсу Нікарагуа, пастор Маврикій Фонсека Перейра зазначив, що в Альянсу вже була попередня домовленість з мерією, і тому відмова стала для них несподіванкою.

Церкви все одно будуть молитися за майбутні вибори, але кожна у своєму приміщенні, а не на площі Біблії, як це робилося раніше.

Пастор Фонсека підкреслив, що близько половини населення Нікарагуа є євангельськими християнами, за різними підрахунками їх кількість коливається в межах 46-56% від загальної чисельності населення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.