Авторські статтіДуховне

Міжнародний Маріологічний конгрес у Фатімі

У португальському містечку Фатімі, де у 1917 році Пресвята Богородиця об’явилася трьом дітям – Лусії, Жасінті та Франсіскові, –  від 6 до 11 вересня ц.р. проходить XXIV Міжнародний Маріологічний конгрес. Посланником Вселенського Архиєрея є португальський кардинал Жозе Сарайва Мартінс, вислужений префект Конгрегації у справах святих.

Тема конгресу наступна: «100 років після Фатімських подій. Історія, послання та актуальним». Зустріч є частиною ініціатив, які проводить Марійський санктуарій у Фатімі, готуючись до відзначення першого сторіччя появ Пресвятої Богородиці у Фатімі (1917-2017).

У конгресі беруть участь визначні богослови та вчені, що вивчають Маріологію, тобто науку про Пресвяту Богородицю.

Під час міжнародної зустрічі обговорюються результати ретельного та критичного дослідження, як також представлено актуалізацію документації щодо подій у Фатімі. Учасники визначать дальшу шляхи поглиблення послання Пречистої Діви Марії, яке задля свого глибокого змісту, сповнене надії для Церкви, людства та сучасного світу. Ця інтенсивна праця інтерпретації, зіставлення та актуалізації проходить у світлі та на основі доповідей фахівців з усього світу під час загальних засідань, беручи до уваги зауваги, запропоновані під час роботи груп, організованих відповідно до мовної приналежності учасників.

Міжнародний Маріологічний конгрес у Фатімі гармонійно поєнує науковий компонент змолитовним: крім богослужень з нагоди відкриття та закриття конгресу, у програму входять щоденні Святі Меси на місці об’явлень Пресвятої Богородиці, та численні молитовні заходи, що характеризують духовне життя Марійського санктуарію у Фатімі.

Джерело: Радіо Ватикан

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.