У міжрасової пари з Австралії дві дочки. Фото незвичних дітей

Друзі і родичі називають цю прекрасну пару «каву з молоком». Герої нашої сьогоднішньої публікації – прекрасний приклад, який доводить, що кохання – це велике і дуже сильне почуття. Воно всяко сильніше, ніж будь-які расові, національні, релігійні та інші питання.

Вся справа в тому, що Джеймі і Ніккі за прізвищем Перкінс – міжрасова пара. А ще у них народилися дуже красиві діти, адже вже давно відомо, що від подібних союзів діти народжуються здоровими і симпатичними.

Сім’я Перкінсів живе у місті Мельбурн, що в Австралії. Вони одружені вже більше п’яти років. Ніккі веде власний блог в Instagram і YouTube. У неї більше мільйона читачів! Тим же займається і її чоловік Джеймі.

Він не такий популярний, як його дружина, але все ж має свою фанатську базу. Крім усього іншого, чоловік професійно займається фотографією.

Два роки тому в сім’ї народилася перша дитина, дівчинка. А буквально кілька місяців тому у Ніккі і Джеймі з’явилася друга донечка. Обидві дівчинки – мулатки. Цього слід було очікувати, адже чорні гени, як правило, сильніше, ніж білі, і діти народжуються переважно темненькими. Втім, це зовсім не робить їх гіршими, навіть навпаки!

Раніше в австралійському суспільстві з негативом і нерозумінням дивувались на міжрасових зв’язків.

Однак сьогодні ситуація змінилася, а соціум став демократичнішим до подібних союзів.

Зрештою, жодна раса національність не повинна стати перешкодою, якщо це справжня любов!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh