Арієв : Співпраця Зеленського і Коломойського стартувала на початку жовтня 2012-го

Факти говорять краще слів. Поки країну обдирала банда Януковича, один нинішній Зе-кандидат добре годувався у олігархів. Коли Росія напала на Україну, добре годувався з російських кінобюджетів. Ось що вдалося з‘ясувати – про це пише Волобимир Арієв на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

Співпраця Зеленського і Коломойського стартувала на початку жовтня 2012-го. Після кількох років роботи з групою каналів “Інтер” проекти Студії Квартал-95 починають виходити на каналі “1+1”. Новина про цю подію датована 8 жовтня. Через місяць Приватбанк видає компанії Укртатнафта, яка перебувала під контролем Коломойського, кредит на 10 мільйонів доларів. І ці події між собою пов’язані. Один день – і кошти отримує компанія Transit SA. Вона зареєстрована у Швейцарії на імена власників Привату Коломойського та Боголюбова, а також Ігоря Суркіса. Після цього гроші роблять карколомні віражі світом. Для маскування ці мільйони проганяють через рахунки кіпрського Приватбанку – схема на фото в першому коментарі.

Зрештою понад шість мільйонів доларів опиняються на рахунках однієї кіпрської компанії. Вона називається Green Family Ltd (Зелена сім‘я з обмеженою відповідальністю, в перекладі ).

Green Family Ltd отримала переказ, який починався з кредиту в Приватбанку в грудні 2012-го, а на початку 2013 вона засновує у Вінницькій області студію “Квартал-95”. Засновники самої Green Family – Володимир Зеленський, його партнери по Кварталу-95 Андрій Яковлєв, Борис та Сергій Шефіри, а ще – соратник Ігоря Коломойського Тімур Міндіч. Їхня фірма – кінцевий отримувач Приватівського кредиту, виданого Укртатнафті з коштів вкладників Приватбанку. Судячи з усього, саме ці шість мільйонів доларів і стали ціною, яку заплатив за Зеленського на своєму каналі Коломойський. Грошима вкладників Приватбанку, які потім компенсувала держава, щоб банк встояв після всіх оборудок і махінацій.

Нагадаю, фірма Green Family нещодавно стала фігурантом гучного розслідування Радіо Свобода. Виявилося, Володимир Зеленський просто «забув» про неї. Не вніс до своєї декларації. Крім того, він заявляв, що не веде бізнесу в Росії. Журналісти з’ясували – це неправда.

Кіпрська «Зелена сім‘я» заснувала в Росії кілька дочірніх фірм – Вайсберг Пікчерс, Платинум Фільм та Грін філмс, які успішно працювали в РФ і після агресії проти України.
А тепер оцініть ще й відомих «борців» з олігархами, які так добре пристали на годівницю Коломойського. Бо наївно вважати, що Коломойський так просто відпустить того, кого купив свого часу як яхту, американську нерухомість чи картину Пікассо.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh