Авторські статтіТехно

Sony перевидасть ностальгічну приставку з 90-х. Відео

Потрапити в світ перших культових ігор зможе кожен всього за 99,99 доларів.

Старший віце-президент з маркетингу Sony Play Station Worldwide Ерік Лемпель нещодавно розповів про нову «олдскульну» консоль, яка з’явиться у продажу вже найближчим часом. Віце-президент заявивши, що майже 25 років тому була представлена оригінальна Sony PlayStation.

Тоді, дана приставка стала першою в світі консоллю за всю історію відеоігор. Компанії вдалося продати більше 100 мільйонів копій Sony PlayStation, запропонувавши користувачам вперше пограти в ігри з 3D-візуалізації в реальному часі прямо у себе вдома. У неї грали практично всі, кожен дитина її хотів і багато скуповували десятки культових

Сьогодні, 19 вересня, Лемпель від особини Sony радій повідомити, що компанія перевидасть ту саму ностальгічну приставку з 90-х, яка повністю змінила світ відеоігор. Нова приставка буде називатися Sony PlayStation Classic. Вона отримає менші габарити і буде продаватися з кількома завантаженими іграми, такими як Final Fantasy VII, Jumping Flash, Ridge Racer Type 4, Теккеп 3 і Wild Arms.

 

Sony PlayStation Classic приблизно на 45% менше від свого попередника. Вона повністю виконана в оригінальному корпусі, завдяки чому шанувальники зможуть по достоїнству відчути почуття ностальгії і дитинства. Нові геймери зможуть отримати тієї самобутній досвід перших відеоігор.

«В неё играли все»: Sony переиздаст ту самую ностальгическую приставку из 90-х

Sony PlayStation Classic буде підключатися до телевізора за допомогою кабелю HDMI, а також через USB-кабелю будуть підключатися джойстики. Консоль буде продаватися за 99,99 доларів. Найближчим часом Sony розповість нову детальну інформацію про довгоочікуваної приставці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України