Авторські статтіТехно

Американські психологи поділяли людей на чотири типи

Колишні характеристики більше не можуть докладно характеризувати особистість. У новій методиці враховувалися класичні чинники та сучасні тенденції.

Згідно думку фахівців, тепер люди поділяються на звичайних, замкнутих, егоцентриків і тих, хто віддає перевагу рольову модель поведінки. Щоб виділити таку класифікацію, американські психологи брали за основу такі характеристики, як свідомість, екстраверсія, невротизм, доброзичливість і відкритість до нових знань. «Звичайні» люди злегка невротичні, емоційні і небажано вбирають все нове. «Замкнутим» характерні свідомість і розташування оточуючих. Невротичність не входити в їх емоційний коло. «Егоцентрики» вважають, що весь світ крутиться навколо їх особистості. Основна риса даного типу – екстраверсія. «Рольовики» мало нервують, але по всім іншим показникам дають коефіцієнт вище середнього.

Товариство розділили на чотири нових типу. Світ змінюється і диктує нові правила. У найближчому майбутньому, можливо, доведеться ще раз розділитися на групи, але це не повинно позначатися на основний, закладеної Всевишнім, характеристиці – людяності. Поки людина усвідомлює своє місце в природі, він в змозі робити все можливе, щоб це місце не втратити.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України