Американські психологи поділяли людей на чотири типи

Колишні характеристики більше не можуть докладно характеризувати особистість. У новій методиці враховувалися класичні чинники та сучасні тенденції.

Згідно думку фахівців, тепер люди поділяються на звичайних, замкнутих, егоцентриків і тих, хто віддає перевагу рольову модель поведінки. Щоб виділити таку класифікацію, американські психологи брали за основу такі характеристики, як свідомість, екстраверсія, невротизм, доброзичливість і відкритість до нових знань. «Звичайні» люди злегка невротичні, емоційні і небажано вбирають все нове. «Замкнутим» характерні свідомість і розташування оточуючих. Невротичність не входити в їх емоційний коло. «Егоцентрики» вважають, що весь світ крутиться навколо їх особистості. Основна риса даного типу – екстраверсія. «Рольовики» мало нервують, але по всім іншим показникам дають коефіцієнт вище середнього.

Товариство розділили на чотири нових типу. Світ змінюється і диктує нові правила. У найближчому майбутньому, можливо, доведеться ще раз розділитися на групи, але це не повинно позначатися на основний, закладеної Всевишнім, характеристиці – людяності. Поки людина усвідомлює своє місце в природі, він в змозі робити все можливе, щоб це місце не втратити.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh