Авторські статтіТехно

Розумна мікрохвильовка від Amazon скоро стане реальністю

Голосовий допоміжник Alexa від Amazon і помічник Google продовжують рости в тандемі, від міцної ніші до технологічної тенденції до все більш нормального і всюдисущого присутності в будинках і способі життя.

Згідно зі звітом CNBC, заснованому на внутрішньому документи, Amazon «подвоює» Alexa і планує випустити в цьому році як мінімум вісім нових моделей голосової апаратури. І так, однією з них буде розумна мікрохвильовка. Але ми також можемо очікувати підсилювач, ресивер, сабвуфер і автомобільний пристрій, який конкретно не названо.

CNBC заявляє, що Amazon, як очікується, покаже деякі з цих пристроїв на заході в кінці цього місяця, оскільки все більше і більше споживачів приходять до ідеї підключення до розумного будинку. Дослідження, проведене електронним агентством Acquity, показало, що до 2019 року майже дві третини людей планують володіти інтелектуальним домашнім пристроєм.

Новий асортимент пристроїв Alexa відкриє новий канал продажів для присутності Amazon і помічника Alexa в автомобілі і кухні, а також у вітальні, але також поставити Amazon в конкуренцію з такими партнерами, як Sonos і GE, які вже створюють звукові системи і кухонні прилади, якими можна управляти з допомогою Alexa. Amazon відмовилася коментувати звіт CNBC, альо це не перший випадок, коли Amazon намагається зберегти проект в секреті. Раніше в цьому році в Bloomberg просочилися подробиці ще одного цікавого проекту Amazon – домашнього робота.

Генеральний директор Amazon Джефф Безос не приховував своїх прагнень зробити Alexa найпоширенішим цифровим помічником, так як конкуренція з Google Assistant загострюється. Вісім нових пристроїв з підтримкою Alexa, безумовно, підуть по шляху досягнення цієї мети.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України