Авторські статтіТехно

У NASA повідомили про дивні сигнали з іншої галактики

Міжнародна група вчених, спільно з NASA, зареєструвала шість коротких радіосигналів з іншої галактики. Експерти поки не можуть пояснити природу отриманої інформації.

Протягом останніх років астрономи вже не раз отримували на Землю короткі радіосигнали, частина з яких може бути звичайними шумами з космосу в результаті пульсації зірок або вибуху далеких галактик. Зараз же шість коротких радіопередач зацікавили дослідників, так як їх структура і періодичність не схожа ні на що інше раніше зареєстроване. На жаль, встановити точне місце розташування не вдалося, так як кожен з «спалахів» тривав всього кілька мілісекунд. Незважаючи на це, в NASA припустили, що це досить великі відстані, що дорівнюють близько 3 мільярдам світлових років. Подібне означає, що джерело сигналу знаходився далеко за межами нашої галактики. Найімовірніше він надійшов із сузір’я Візничого. Йому вже присвоєно назву FRB 121102.

Поки вчені не поспішають з висновками про те, що ж саме їм вдалося «зловити». Подібні сигнали можуть бути чим завгодно, навіть перекрученими даними, відправленими людством в космос. Уфологи ж більш прямолінійні і вказують на спробу інопланетних цивілізацій зв’язатися з Землею або ж вони передають якусь важливу інформацію, яку ми поки не в силах правильно розшифрувати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України