Авторські статтіНовини

Грудні імплантати у Великобританії тепер мають штрих-коди

Грудним імплантатів дають штрих-коди, щоб подивитися, чи зможе це “революціонізувати” безпеку пацієнта. Використовуючи технологію, відому в магазинах роздрібної торгівлі, Департамент охорони здоров’я Британії сподівається записувати заміни стегна, хірургічні інструменти та ліки.

Персонал лікарні буде мати можливість сканувати кожен продукт, що використовується разом з ідентифікаційним браслетом пацієнта, також оснащеним кодом, щоб зіставити їх разом. Хотілося б сподіватися, що система дозволить запобігти будь-яким скандалам, як в 2010 році, де більш ніж 50,000 жінок у Великобританії були оснащені несправними грудними імплантатами.

В рамках урядового проекту Scan4Safety на 12 мільйонів фунтів стерлінгів, кожний код може бути відсканований і показати, який саме з членів персоналу провів кожне лікування, в який час і де. Перші результати в пілотних лікарнях в Дербі, Лідсі, Солсбері, Корнуоллі і Плімуті, припускають, що схема має потенціал, щоб рятувати життя. За прогнозами, це також заощадить 1 мільярд фунтів стерлінгів за сім років на службі охорони здоров’я.

Міністр охорони здоров’я Джеремі Хант сказав: “Це зроблено вперше у світі в галузі охорони здоров’я. Життєво важлива частина такого кроку уряду – зробити НСЗ найбезпечнішою і найбільш прозорою системою охорони здоров’я в світі. Використання простих штрих-кодів, на які кожен день покладаються основні галузі промисловості, допоможуть перетворити стандарти медичної допомоги – до, під час і після лікування пацієнтів. У той же час, це вивільнить ресурси для догляду за рахунок скорочення відходів”.

Scan4Safety також може бути використаний, щоб побачити, наскільки ефективно працює різне обладнання, наприклад, якщо один тип заміни кульшового суглоба зношується набагато скоріше, ніж інший. Це покаже поліпшення результатів лікування пацієнтів і оптимізує систему охорони здоров’я.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України