Техно

У Мережі показали оновлену Windows XP

Дизайн легендарної ОС отримає нова хмарна платформа Windows Core, призначений для різних пристроїв

Авторитетний дизайнер Avdan, напрацювання якого нерідко використовують компанії зі світовим ім’я ям, представивши концепт нової ОС від Microsoft. Опис і відеоряд впевнено заявляли про те, що на екрані редизайн легендарної ОС Windows XP, але експерти та прості користувачі швидко розкрили істину.

За інформацією інсайдерів, у Мережі показали нову Windows Core, яку компанія обіцяла представити у 2020. За повідомленнями тієї ж Microsoft, Core OS стані першою хмарної платформою, яку можна використовувати на ПК, планшети і телефони. Її зовнішній вигляд буде відповідати Windows XP, альо з полегшеним і модернізованим дизайном. Саме такий концепт і створив автор, завуалювавши його справжню назву і призначення.

Тих, хто очікував побачити оновлену Windows XP, експерти змушені розчарувати. Microsoft зараз працює мінімум на 3 новими проектами, попутно випускаючи оновлення Windows 10. У компанії немає часу займатися редизайном застарілою, хоча і культовою, платформи. На думку користувачів, компанія ясно дала зрозуміти, що робота над Windows XP і Windows 7 закінчена, і в її планах «пересадити» власників на 10 версію.

Core OS разом з Lite OS стануть новим поколінням платформ від Microsoft, які розширять, вже застарілі, рамки компанії. Важливо відзначити, що ні одна з цих платформ не стане заміною Windows 10, а будуть незалежними і спеціалізованими. Нове покоління OS Windows 11 компанія має намір представити в першій половині 2020 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.