Техно

Оновлення Huawei P20 зменшує продуктивність пристрою

Перехід на Android 9.0 обернувся «гальмами» в стандартних програмах

З відновленням лінійки флагманських смартфонів Huawei, торішні прилаштую лише набирають популярність. Причиною того служити приваблива вартість, помножена на актуальну продуктивність. Тим не менш, ставлення виробників до «старих» моделей змушує покупців розчаровуватися в Huawei.

Так, користувач «стандартного» Huawei P20 (EML-L29) розповів на сторінках Reddit про проблеми з його смартфоном. Спочатку пристрій працювало справно, але після установки недавнього оновлення до рівня Android 9.0 рядові програми почали гальмувати. Більш того, патч 9.1 проблему не вирішив, а погіршила — інтерфейс став працювати повільніше.

Користувач зазначив, що він експлуатує смартфон в щадному режимі, а обсяг вільної пам’яті перевищує 50%. Також на Reddit були викладені результати тесту AnTuTu, де смартфон показавши 207 тисяч балів. Інакше кажучи, пристрій повинен працювати ідеально. Ще однією загадкою стало відсутність проблем в іграх — вимогливі 3D-додатки працюють без проблем — на відміну від звичайних програм.

Експерти не змогли назвати причину, за якої оновлення Huawei P20 «забила» продуктивність. Імовірним кандидатом є «програми-оптимізатори», які очищають систему від тимчасових файлів і звільняють кеш-пам’ять. У своєму повідомленні на Reddit користувач зазначив, що регулярно користується подібним ЗА. Експерти неодноразово підкреслювали, що деякі програми, що позиціонуються як «прискорювачі» системи, додатково навантажують ресурси смартфона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nineteen + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.