Оновлення Huawei P20 зменшує продуктивність пристрою

Перехід на Android 9.0 обернувся «гальмами» в стандартних програмах

З відновленням лінійки флагманських смартфонів Huawei, торішні прилаштую лише набирають популярність. Причиною того служити приваблива вартість, помножена на актуальну продуктивність. Тим не менш, ставлення виробників до «старих» моделей змушує покупців розчаровуватися в Huawei.

Так, користувач «стандартного» Huawei P20 (EML-L29) розповів на сторінках Reddit про проблеми з його смартфоном. Спочатку пристрій працювало справно, але після установки недавнього оновлення до рівня Android 9.0 рядові програми почали гальмувати. Більш того, патч 9.1 проблему не вирішив, а погіршила — інтерфейс став працювати повільніше.

Користувач зазначив, що він експлуатує смартфон в щадному режимі, а обсяг вільної пам’яті перевищує 50%. Також на Reddit були викладені результати тесту AnTuTu, де смартфон показавши 207 тисяч балів. Інакше кажучи, пристрій повинен працювати ідеально. Ще однією загадкою стало відсутність проблем в іграх — вимогливі 3D-додатки працюють без проблем — на відміну від звичайних програм.

Експерти не змогли назвати причину, за якої оновлення Huawei P20 «забила» продуктивність. Імовірним кандидатом є «програми-оптимізатори», які очищають систему від тимчасових файлів і звільняють кеш-пам’ять. У своєму повідомленні на Reddit користувач зазначив, що регулярно користується подібним ЗА. Експерти неодноразово підкреслювали, що деякі програми, що позиціонуються як «прискорювачі» системи, додатково навантажують ресурси смартфона.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh