Вчені: Депресія може стати першим симптомом хвороби Альцгеймера

Виявилося, що рівень бета-амілоїдних бляшок в мозку, що є основною особливістю патологічної захворювання, що можуть бути пов’язані як з посиленням симптомів депресії, так з погіршенням хвороби.

Вчені заявили, що депресія може стати першим симптомом хвороби Альцгеймера. Нове дослідження показало, що навіть маленьке відкладення амілоїдів в мозку можуть позначитися на зв’язку між симптомами депресії і когнітивними здібностями. Експерти проаналізували здоров’я 276 літніх людей, у яких була тільки легка форма депресії. Спеціальне обстеження дозволив відслідковувати відкладення амілоїдів, пов’язаними з депресією і когнітивними здібностями.

Люди, у яких було найбільші відкладення, на початку експерименту показали найбільше збільшення депресії і зниження когнітивних здібностей у наступні роки. Вчені вважають, що ці два явища можуть мати загальний патологічний процес у доклінічних випадках хвороби Альцгеймера. Діагностика і лікування депресії у когнітивно здорових людей можна вважати одним із способів лікування захворювання на ранній стадії.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh