Здоров'я

Вчені: Депресія може стати першим симптомом хвороби Альцгеймера

Виявилося, що рівень бета-амілоїдних бляшок в мозку, що є основною особливістю патологічної захворювання, що можуть бути пов’язані як з посиленням симптомів депресії, так з погіршенням хвороби.

Вчені заявили, що депресія може стати першим симптомом хвороби Альцгеймера. Нове дослідження показало, що навіть маленьке відкладення амілоїдів в мозку можуть позначитися на зв’язку між симптомами депресії і когнітивними здібностями. Експерти проаналізували здоров’я 276 літніх людей, у яких була тільки легка форма депресії. Спеціальне обстеження дозволив відслідковувати відкладення амілоїдів, пов’язаними з депресією і когнітивними здібностями.

Люди, у яких було найбільші відкладення, на початку експерименту показали найбільше збільшення депресії і зниження когнітивних здібностей у наступні роки. Вчені вважають, що ці два явища можуть мати загальний патологічний процес у доклінічних випадках хвороби Альцгеймера. Діагностика і лікування депресії у когнітивно здорових людей можна вважати одним із способів лікування захворювання на ранній стадії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.