У Львові відбудеться християнський форум “Бог-Людина-Україна”

Форум відповідальних християн “Бог-Людина-Україна” відбудеться 18 серпня 2018 року у Львові в приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа (вул. Хуторівка, 35).

Християни різних конфесій, свідомі українці зберуться у Львові, щоб поділитися досвідом, поспілкуватися з моральними авторитетами, відчути єдність та об’єднатися для спільної дії.

Мета заходу – усвідомити відповідальність за Україну і суспільство.

Завданням Форуму є змінити існуюче негативне ставлення християн до участі у виконавчій владі та депутатській діяльності як занять, що компрометують моральних людей і загрожують їхній репутації. Бо хто, як не християнин здатний опиратися злу і творити добро? Хто, як не християнин здатний сміливо і безкомпромісно стояти за Правду і Справедливість, за людську Свободу і Гідність?

Змінити країну можуть лише якісно інакші люди. Ті, які йдуть у владу не заради матеріальних та кар’єрних пріоритетів. Ті, для яких головними є власні принципи та цінності. Такими людьми є християни.

Та чи можуть християни впливати на політику, владу, громадське життя країни?
Про це ми поговоримо на Форумі відповідальних християн “Бог-Людина-Україна”.

Запрошуємо всіх активних християн:
– різних конфесій,
– різних парафій,
– різних організацій.
Священиків і звичайних людей.
Тих, хто готовий брати на себе відповідальність і змінювати країну.

Організовує Форум Українська Галицька Партія спільно з ГО “Християнська Україна”, Асоціація лікарів-католиків, Громадська ініціатива “Християнська школа захисту родини” та МГО “Організація патріотів України”.

Ми хочемо, щоб наша співпраця тривала і по завершенні самого Форуму. Тому його продовженням має стати Міжкофесійний рух християнської відповідальності. Він стане школою та соціальним ліфтом для морально і духовно здорових людей: політиків, управлінців, представників влади, підприємців. А насамперед – комунікативною платформою для громадського християнського середовища та найширших верств людей, які сповідують християнські цінності.

Участь безкоштовна.
Просимо обов’язково зареєструватися за посиланням:
https://goo.gl/ZWPLRb

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh